materiały prasowe

Bedoes i Kuqe prezentują singiel „Wilk”


15 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Beodes i Kuqe prezentują singiel Wilk. Promuje on drugi sezon serialu pod tym samym tytułem, w którym obaj zagrali też istotne role.

Serial Canal+ z rapową obsadą

Już pierwszy sezon serialu Wilk zwrócił uwagę obecnością Bedoesa w obsadzie. Raper zagrał wówczas pierwszą w swojej karierze, epizodyczną rolę. W drugiej odsłonie produkcji Canal+ twórcy poszli o krok dalej i oprócz lidera ekipy 2115 na ekranie zobaczymy innego jej członka, Kuqe, który otrzymał o wiele większą od swojego kolegi rolę. Zagrał on Macieja, przywódcę młodych rebeliantów – wiernego ideałom, a jednocześnie przytłoczonego odpowiedzialnością, która na nim spoczywa. Oprócz występu w serialu raperzy nagrali także utwór promujący drugi sezon Wilka. Jak powiedział o singlu Kuqe:

Chcieliśmy, żeby to nie był typowy, filmowy soundtrack. Pewnie, gdybym interpretował ten serial dosłownie, to ten kawałek byłby ciemny i agresywny, ale nie robiliśmy go tak, jak należy ani tak, „jak się robi”,  tylko po swojemu. Dlatego w Wilku znajdziecie to, jak ja rozumiem Macieja, czyli moją postać, ale też dużo spontaniczności i moich emocji, które miałem w tamtej chwili

– napisał Kuqe w informacji prasowej.

Za reżyserię Wilka odpowiada Jan Dybus, który współpracował z 2115 przy teledyskach m.in. do kawałków Bedoesiara czy RiRi.

Kuqe 2115, Bedoes 2115 – Wilk

Wilk z drugą szansą

Pierwszy sezon Wilka nie poniósł się szczególnie szeroko i nie spotkał z wyjątkowym zainteresowaniem, jednak Canal+ nie zraził się tym i kontynuuje współpracę z Papaya Films. Zgodnie z zapowiedziami drugiego serialu:

To historia o nowym pokoleniu, wchodzącym dopiero w dorosłe życie. O ich problemach, kryzysie tożsamości, dorastaniu. To uniwersalna opowieść o tym, że każdy młody człowiek prowadzi walkę o rzeczywistość, w której przyjdzie mu żyć. Na ekranie m.in. Jessica Polak, Waleria Gorobets, Hubert Urbański, Kuqe 2115, Tromba oraz Bedoes. W epizodycznych rolach zobaczymy także interesujące cameo, które zaintryguje zwłaszcza widzów zaznajomionych z Social Mediami.

Premiera drugiego sezonu serialu Wilk już 17 lutego w serwisie Canal+ Online oraz Canal+ Premium.

Beodes i Kuqe prezentują singiel Wilk. Promuje on drugi sezon serialu pod tym samym tytułem, w którym obaj zagrali też istotne role. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Serial Canal+ z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →