kadr z klipu do utworu „Turysta" 2115

2115 zaprezentuje najgorętszy mixtape… jesieni


30 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

2115 poinformowało o dokładnej dacie startu preorderu ich nadchodzącego mixtape’u. Ta zaskoczyła fanów ekipy Bedoesa. Sprawdź.

Obsuwa 5. elementem hip-hopu

Gdy 30 kwietnia ukazywał się utwór Więcej Dymu nagrany przez całą ekipę 2115, w intrze do utworu znajdował się komunikat, że nadchodzący mixtape ekipy Bedoesa będzie najgorętszym projektem tego lata. Okazuje się, że nie był on jednak zgodny z prawdą. Prace nad albumem przeciągnęły się na tyle, że nie tylko nie doczekamy się w te wakacje premiery mixtape’u, ale nawet nie zakupimy preorderu. Opublikowana bowiem w socialach raperów z 2115 informacja głosi, że start przedsprzedaży projektu wraz z merchem ruszy dopiero 29 września. Premiery więc należy wypatrywać prawdopodobnie końcem jesieni tego roku. No cóż, obsuwa 5. elementem hip-hopu. Mixtape 2115 promują jak do tej pory cztery single: Więcej Dymu, Bruce, Bedoesiara oraz Turysta. Kolejny, według Bedoesa, ma ukazać się jeszcze w tym tygodniu.

2115 – TURYSTA 🏝🏝🏝 ft. Blacha, White, Flexxy, Kuqe

Mają rozmach

Ekipa 2115 zagrała w miniony weekend podczas SBM FFestival vol. 6. Szczególną uwagę wzbudził sposób, w jaki Bedoes i spółka dostali się pod scenę. Blisko półgodzinne opóźnienie koncertu było prawdopodobnie spowodowane próbą logistycznego rozwiązania niecodziennego pomysłu bydgoszczan. Wjechali oni bowiem pod samą scenę czerwonymi kabrioletami marki Porsche. Cały koncert 2115 podczas SBM FFestivalu vol. 6 był niezwykle imponujący, a jednocześnie zaskakujący wizualnie. Na scenie chodziły osoby z miotaczami ognia, Bedoes w pewnym momencie wsiadł na motocykl, a spora część ekipy w przerwie między utworami… podnosiła ciężary na ustawionej na scenie ławeczce. No cóż, parafrazując Siarę (Janusz Rewiński) z filmu Kiler w reżyserii Juliusza Machulskiego: Mają rozmach skur…czybyki.

2115 poinformowało o dokładnej dacie startu preorderu ich nadchodzącego mixtape’u. Ta zaskoczyła fanów ekipy Bedoesa. Sprawdź. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Obsuwa 5. elementem hip-hopu Gdy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →