Koncert Transgresja + Serpents + tba | 26/04/24 Szczecin - Kosmos

Koncert Transgresja + Serpents + tba | 26/04/24 Szczecin – Kosmos

26 kwietnia 2024, Piątek

Kosmos

Wojska Polskiego 8, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Wizytówką Dąbrowskiej Transgresji jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni!
W ciągu siedmiu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu, zyskując uznanie na przeglądach muzycznych i konsekwentnie poszerzając swoje audytorium dzięki udanym występom na wielu koncertach klubowych i plenerowych. Przemierzając muzyczny szlak ze swoją wierną Watahą, Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show „Mam Talent”, dotarła do finału Antyfestu 2018, zagrała na scenie Viva Kultura festiwalu Pol’and’Rock 2019 oraz na CieszFanów Festiwal 2021, a także zdobyła nagrodę specjalną w konkursie Jarocińskie Rytmy Młodych. W 2022 roku Zespół pojawił się ponownie na Pol’and’Rock występując na małej scenie. Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu w plebiscycie Złotego Bączka, Transgresja pomimo zajęcia drugiego miejsca została zaproszona, by raz jeszcze wystąpić na Dużej Scenie najpiękniejszego festiwalu na świecie.
Do artystycznego dorobku formacji należy demo „Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”, EP-ka „Spokój Znajdzie Niewielu” oraz album „Brak Równowagi”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. 25 lutego 2022 na sklepowych półkach pojawił się drugi album – “Goliat”.
Obecnie trwają intensywne prace nad trzecim albumem
W 2023 zespół wyrusza w trasę koncertową “Rozbudzam nadzieję” obejmującą kilkadziesiąt koncertów klubowych, gdzie będzie można usłyszeć przedpremierowo utwory z nadchodzącego albumu.
Najnowsze teledyski:
„GOLIAT” youtu.be/jjcj6vNR4Zk
„Zgubiony w tłumie” youtu.be/xNQ-5sS6ykk
„Pragnę więcej” youtu.be/RVpXEZj3DGQ
„Iluzja ograniczenia” youtu.be/m6ktZP8WZ6A
Występy live:
„Goliat” 28 Pol’and’Rock Festival:
youtu.be/EkbAIJNOEk8
“Kompleksy” 29 Pol’and’Rock Festival:
youtu.be/AyDo0KWk1No
SUPPORT:
Serpents
www.facebook.com/serpentspl
+ tba
Miejsce – KOSMOS / Szczecin

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →