Youtuber MrBeast przerzuci się na X? Pierwszy klip wykręcił oszałamiający wynik


16 stycznia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

W zaledwie sześć godzin dobrze znany filmik MrBeasta zaliczył 23 miliony obejrzeń na byłym Twitterze. Liczba już się podwoiła i wciąż rośnie.

Numer jeden na YouTube

25-letni MrBeast (naprawdę Jimmy Donaldson) to od kilku lat jeden z najlepiej zarabiających Youtuberów na świecie. W rankingu „Forbesa” za rok 2023 był nawet na pozycji nr 1 – z zarobkami rzędu 82 milionów dolarów i 312 milionami followersów. Czy jedna z ikon Youtube’a będzie publikować teraz na X, czyli dawnym Twitterze? Oto co MrBeast napisał przy 16-minutowym filmiku o tematyce motoryzacyjnej, który czery miesiące temu wrzucał na Youtube’a.

Ciekawi mnie, ile przychodów z reklam może przynieść film na X, więc wrzucam ponownie, aby to przetestować. W przyszłym tygodniu udostępnię dane.

Filmik, który wrzucił na X MrBeast, nosi tytuł $1 Car vs $100,000,000 Car!!!. Na YouTube miał on premierę 16 września 2023 r. Do tej pory wykręcił tam ponad 211 milionów wyświetleń. Czy można założyć, że jeśli eksperyment Youtubera się powiedzie, przerzuci się na stałe na X? Z tego na pewno ucieszyłby się Elon Musk, właściciel X. A może MrBeast będzie publikował i tu, i tu? Swoją drogą z dostępnych w sieci analiz wynika, że obecnie MrBeast miesięcznie „wyciąga” z reklam i współprac na YouTube od 3 do 5 milionów dolarów. Ile uda mu się zarobić na X?

W zaledwie sześć godzin dobrze znany filmik MrBeasta zaliczył 23 miliony obejrzeń na byłym Twitterze. Liczba już się podwoiła i wciąż rośnie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →