Materiały prasowe

Jakie pieniądze można zarobić na „filmikach w Internecie”? Lista najlepiej zarabiających YouTuberów


18 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Forbes opublikował listę dziesięciu najlepiej zarabiających YouTuberów na świecie. Sprawdź szczegóły

23-letni milioner

Fakt, że YouTube stał się ogromnym światowym biznesem, już raczej nikogo nie dziwi. Jednak kwoty, jakie zarabiają najpopularniejsi, wciąż wydają się wręcz nieprawdopodobne. Forbes opublikował listę 10 twórców, którzy zarobili najwięcej w ciągu 2021 roku. Na pierwszym miejscu znalazł się zaledwie 23-letni MrBeast, który zarobił aż 54 miliony dolarów. Jimmy Donaldson, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, tworzy szeroko rozumiany kontent rozrywkowy. Do najpopularniejszych jego filmów należy relacja z bycia zakopanym pod ziemią przez 50 godzin czy odwzorowanie gry z popularnego serialu Squid Game w prawdziwym życiu. Wszystkie materiały MrBeasta w serwisie YouTube odtworzono ponad 10 miliardów razy.

YouTuber i bokser

Na liście Forbesa znalazł się także kontrowersyjny YouTuber Logan Paul, który zasłynął w ostatnich miesiącach swoją… karierą bokserską. Stanął on bowiem w ringu z Floydem Mayweatherem Jr-em, niepokonanym przez całą swoją zawodową karierę (z bilansem 50-0) pięściarzem, uważanym przez wielu ekspertów za najwybitniejszego boksera w historii. Cała akcja miała formę bardziej show, aniżeli profesjonalnej walki, a jak przyznał YouTuber, zarobił na tym pokazowym starciu ponad 30 milionów dolarów. Logan Paul walkę oczywiście przegrał, jednak fakt, że nie dał się znokautować, określał mianem „niemożliwego”. Pełną listę 10 najlepiej zarabiających YouTuberów znajdziecie poniżej.

Lista 10 najlepiej zarabiających YouTuberów 2021 roku wg. Forbesa

  1. MrBeast (54 miliony dolarów)
  2. Jake Paul (45 milionów dolarów)
  3. Markiplier (38 milionów dolarów)
  4. Rhett and Link (30 milionów dolarów)
  5. Unspeakable (28,5 miliona dolarów)
  6. Nastya (28 milionów dolarów)
  7. Ryan Kaji (27 milionów dolarów)
  8. Dude Perfect (20 milionów dolarów)
  9. Logan Paul (18 milionów dolarów)
  10. Preston Arsement (16 milionów dolarów)

Forbes opublikował listę dziesięciu najlepiej zarabiających YouTuberów na świecie. Sprawdź szczegóły Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie 23-letni milioner Fakt, że YouTube stał się ogromnym światowym biznesem, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →