fot. Netflix

Netflix tworzy reality show oparte na hitowym serialu „Squid Game”


15 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix zapowiedział powstanie Squid Game: The Challenge – reality show, które jest oparte na hitowym koreańskim serialu.

Squid Game: The Challenge – wszyscy będą bezpieczni

Reality show będzie inspirowane serialem Squid Game z tą jednak różnicą, że nikt w nim nie zginie. W serii wyzwań weźmie udział 456 uczestników, które przetestują ich spryt, zwinność, szybkość, inteligencję i przede wszystkim charakter w momencie, kiedy współzawodnicy będą w tym samym czasie eliminowani. Produkcja ma składać się z dziesięciu odcinków i zostanie nakręcona w Wielkiej Brytanii. Na uczestników czeka rekordowa suma nagród w wysokości 4,56 miliona dolarów. Twórcy zapowiadają, że zawodnicy będą musieli zmierzyć się nie tylko z dobrze znanymi z serialu wyzwaniami, ale i z nowymi, niespodziewanymi konkurencjami. Obecnie trwają castingi.

Squid Game szturmem wzięło świat dzięki fascynującej fabule i ikonicznej już metaforyce Hwanga. Jesteśmy wdzięczni za jego wsparcie, gdyż w nadchodzącym eksperymencie społecznym, który będzie też ogromną rozgrywką, przeniesiemy fikcyjny świat do rzeczywistości. Fani serialu mogą oczekiwać fascynującej i nieprzewidywalnej podróży 456 prawdziwych zawodników, którzy będą walczyć w największych tego typu zawodach w historii. Będą one pełne napięcia i zwrotów akcji, a na końcu czeka największa nagroda pieniężna w historii telewizji

– mówi Brandon Riegg, wiceprzewodniczący Netfliksa ds. seriali dokumentalnych.

Sprawdź także: Loki ponownie wkracza na scenę. Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu. Kiedy premiera?

Drugi sezon Squid Game nadchodzi

Squid Game doczekało się już wersji prawdziwej za sprawą eksperymentu YouTubera MrBeasta. Nikt oczywiście nie zginął, a i suma nagród była znacznie mniejsza. Wyniosła 456 tysięcy dolarów. Tymczasem Netflix potwierdził, że drugi sezon hitowego serialu nadchodzi i wydaje się, że stanie się to prędzej niż później. Twórcy potwierdzili również, że powrócą znane postacie. Czekacie?

Squid Game drugi sezon
fot. kadr z serialu

Netflix zapowiedział powstanie Squid Game: The Challenge – reality show, które jest oparte na hitowym koreańskim serialu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Squid Game: The Challenge […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →