kadr ze "Squid Game"

Squid Game” trafi do kin. Wyjątkowe pokazy na dużym ekranie


10 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Squid Game, jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa i niekwestionowany hit zeszłego roku, będzie można obejrzeć w kinie. Maraton koreańskiego serialu na dużym ekranie? Jesteśmy zdecydowanie na tak!

Squid Game – drugi sezon potwierdzony, ale zanim to nadejdzie…

Koreański serial, który w zeszłym roku ukazał się na Netflixie w zawrotnym tempie bił wszelkie rekordy popularności, a prócz uznania widzów (co przełożyło się na cyfry), zyskał także aprobatę w oczach krytyków. Trzy nominacje podczas Złotych Globów (w tym jedna wygrana statuetka dla Oh Yeong-su w kategorii Aktor drugoplanowy w serialu, serialu limitowanym albo filmie telewizyjnym). Produkcję trzykrotnie nominowano również do Critics Choice Awards, zatem śmiało można mówić o ciepłym przyjęciu wśród publiczności. Drugi sezon show to oczywiście pewniak, rozmowy o trzecim już są w toku. Znakomite wyniki zagwarantowały Squid Game miejsce na antenie – być może kolejne sezony nie tylko opowiedzą o dalszych losach gracza 456, ale również zdradzą, jak krwawe gry funkcjonowały w sekrecie przez te wszystkie lata.

Póki co fani z USA mogą nastawić się na rewatch w imponujących okolicznościach. Serial trafi do kin w Los Angeles i Nowym Yorku i będzie można zobaczyć go na dużym ekranie. Jak sądzicie, czy produkcja na tym zyska?

Przeczytaj: Netflix planuje stworzyć uniwersum Squid Game

Squid Game w kinie

Szczególny maraton – czy Squid Game będzie lepiej wyglądać w kinie?

Są takie produkcje, które zyskują na dużym ekranie. Filmy Davida Lyncha nieporównywalnie lepiej ogląda się w kinie, również taki Wes Anderson czy Paul Thomas Anderson rezonują o wiele inaczej niż ściśnięci w ramach telewizora. Nie chodzi o klimat kinowej sali, ale o technikę: skoro produkcja gra obrazem, to jego podkreślenie w oczywisty sposób podbije wrażenia widza.

Jak w takim przypadku sprawdzi się Squid Game, który już na tych kilkudziesięciu calach budził niepokój oraz rosnące poczucie dyskomfortu? Niemniej jednak serialowy maraton jest niezłą gratką dla fanów, którzy będą mogli obejrzeć go w dwóch turach. Jak donosi Variety.com, pierwsze cztery odcinki zostaną wyemitowane 12 lutego, a kolejne pięć 19 lutego. Aktorzy znani z show nagrali dodatkowo ekskluzywne materiały, które posłużą za wstęp przed pokazami.

Wybralibyście się na maraton Squid Game do kina?

Squid Game, jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa i niekwestionowany hit zeszłego roku, będzie można obejrzeć w kinie. Maraton koreańskiego serialu na dużym ekranie? Jesteśmy zdecydowanie na tak! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →