fot. Netflix

Trwają rozmowy o trzecim sezonie “Squid Game” między Netflixem a twórcą serialu


29 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Niedawno potwierdzono, że drugi sezon Squid Game powstanie. Teraz autor serialu dał do zrozumienia, że razem z Netflixem prowadzi rozmowy na temat trzeciej odsłony serii.

Squid Game z trzecim sezonem? To możliwe

Jak informuje twórca Squid Game, Hwang Dong-hyuk, rozmowy o trzecim sezonie serialu trwają. “Rozmawiam z Netflixem zarówno o sezonie drugim, jak i trzecim. Wkrótce dojdziemy do porozumienia” – powiedział w jednym z wywiadów. Dong-hyuk dodał, że “wszyscy starają się myśleć pozytywnie o stworzeniu kolejnego sezonu”, biorąc pod uwagę, jak wiele osób na to czeka.

Zobacz: Czy pojawi się drugi sezon Hellbound? Przyszłość hitu Netflixa niepewna

Choć Koreańczyk poruszył tematu aż dwóch kolejnych części historii, jeszcze do niedawna nie myślał nawet o drugim sezonie. Zanim Squid Game zawojował Netflix, Hwang Dong-hyuk w wywiadzie dla Variety stwierdził, że myślenie o kolejnych odsłonach jest “nieco męczące”.

Squid Game – oficjalny trailer

Drugi sezon Squid Game z zarysem fabuły

Wygląda na to, że Netflix rozbudowuje plany wobec koreańskiego serialu. W ciągu pierwszych dwudziestu ośmiu dni od premiery na platformie obejrzano go na ponad stu jedenastu milionach kont. Wynik ten pobił poprzedni rekord należący do Bridgertonów o dwadzieścia dziewięć milionów.

Przeczytaj: Komu nagrodę, komu? Znamy nominacje do Złotych Globów

Wieść o kontynuacji Squid Game została potwierdzona już w listopadzie. Wówczas Hwang Dong-hyuk przyznał, że drugi sezon powstanie. Wyznał również, że wstępny zarys fabuły istnieje, jednak nie może na razie wiele zdradzić. Fanom musi starczyć informacja, że na ekranie znów pojawi się Gi-hun, który zrobi coś dobrego. Jednym z pomysłów reżysera było także przedstawienie przeszłości gracza 001. Na razie nie wiadomo nic o potencjalnej dacie premiery, czy większej ilości szczegółów.

Niedawno potwierdzono, że drugi sezon Squid Game powstanie. Teraz autor serialu dał do zrozumienia, że razem z Netflixem prowadzi rozmowy na temat trzeciej odsłony serii. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →