materiały prasowe

Netflix z nowym liderem. „Squid Game” spadło ze szczytu podium


22 listopada 2021

Podziel się newsem:

Squid Game przestało być najpopularniejszym serialem na platformie Netflix. Serial zdetronizowała inna koreańska seria pt. Hellbound.

Squid Game już nie jest TOP 1 na Netflix

Według danych przedstawionych przez firmę FlixPatrol, Squid Game przestał być najpopularniejszym serialem na platformie. Historia Hwang Dong-hyuka została pokonana przez nowe koreańskie dzieło: Hellbound. Jak podaje FlixPatrol, 20 listopada (czyli dzień po premierze serii) Hellbound zagościł na szczycie podium globalnego rankingu popularności. Nowość zdetronizowała Squid Game po czterdziestu sześciu dniach obecności na szczycie listy.

Zobacz: Squid Game najpopularniejszą produkcją na Netflixie

Oprócz globalnej dominacji, nowy serial Netflixa zajął pierwsze miejsce pod kątem popularności w trzech krajach: Korei Południowej, Meksyku oraz Belgii. Hellbound znalazło się także w pierwszej trójce m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Kanadzie. Jednocześnie to trzeci koreański serial, który trafił do globalnego TOP 10. Oprócz wspomnianego wcześniej Squid Game, w zestawieniu znalazł się także Porcelanowy król.

Porcelanowy król – oficjalny zwiastun

Hellbound – zarys fabuły

Hellbound jest ekranizacją historii znanej z komiksu o tym samym tytule. Serial wyreżyserował Yeon Sang-ho odpowiedzialny również za takie produkcje, jak Zombie express, Król świń czy Stacja Seul.

Fabuła serialu opiera się demonicznych potworach. Tajemnicze istoty skazują ludzi na potępienie, a następnie owi skazańcy zostają spaleni przez zaświatowych „katów”. Naprzeciw nowej sytuacji staje przywódca organizacji religijnej „Nowa Prawda” Jung Jinsu. Wraz ze swoimi wyznawcami postanawia pomóc potworom wymierzać „sprawiedliwość”, która według Jinsu jest ucieleśnieniem boskiej woli. Na działania przedsięwzięte przez „Nową Prawdę” nie zgadza się Min Hyejin – prawniczka, która stara się powstrzymać zaistniałą sytuację wraz z grupą podobnie myślących osób. Pewnego dnia na wieczne potępienie skazany zostaje noworodek.

Hellbound – zwiastun finalny

Squid Game przestało być najpopularniejszym serialem na platformie Netflix. Serial zdetronizowała inna koreańska seria pt. Hellbound. Squid Game już nie jest TOP 1 na Netflix Według danych przedstawionych przez firmę FlixPatrol, Squid Game przestał być najpopularniejszym serialem na platformie. Historia Hwang Dong-hyuka została pokonana przez nowe koreańskie dzieło: Hellbound. Jak podaje FlixPatrol, 20 listopada (czyli […]

RAU PERFORMANCE w Sopocie

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →