materiały prasowe

Czy pojawi się drugi sezon „Hellbound”? Przyszłość hitu Netflixa jest niepewna


29 listopada 2021

Podziel się newsem:

Niedawno Netflix poinformował o nowym liderze na platformie. Popularne Squid Game zdetronizował inny koreański serial pt. Hellbound. O przyszłości serii wypowiedział się niedawno reżyser Yeon Sang-ho. Fani nie otrzymali jednoznacznej deklaracji.

Hellbound nie doczeka się drugiego sezonu?

Reżyser i autor historii znanej z Hellbound, Yeon Sang-ho, opowiedział w wywiadzie dla Variety o planach na przyszłość. Koreańczyk wspomniał m.in. o drugiej odsłonie serii, która zdominowała ostatnio Netflix. Jak podkreślił w rozmowie, kolejny sezon Hellbound nie jest przesądzony.

Hellbound jest oparty na oryginalnym webtoonie [cyfrowym komiksie zwykle czytane na smartfonie – przyp. red.], mój partner Choi Kyu-Seok i ja zdecydowaliśmy, że historia najpierw zostanie opowiedziana przez webtoon. Zależy, czy będziemy chcieli przenieść tę historię do kolejnego serialu live-action, to coś, co musimy przedyskutować.

– podkreśla Yeon Sang-ho.

Zobacz: Netflix z nowym liderem. Squid Game spadło ze szczytu podium

Reżyser zaznaczył również, że jego zespół musi znaleźć czas na rozmowy z teamem Netflixa. W tym samym wywiadzie Sang-ho potwierdził, że praca ze streamingowym gigantem była dla niego frajdą i dała mu sporo rozrywki.

Stworzyli przestrzeń, w której nie musiałem się skupiać na niczym innym poza moją kreatywnością w zakresie dystrybucji czy tego, kiedy i jak wydać serial.

Hellbound – zwiastun finalny

Zarys fabuły serialu w reżyserii Yeon Sang-ho

W uniwersum Hellbound pojawiają się demony, które skazują ludzi na potępienie. „Skazańców” czeka spalenie przez potwory z innego świata. W nowej rzeczywistości odnajduje się Jung Jinsu, przywódca sekty „Nowa Prawda”. Wraz ze swoimi wyznawcami Jinsu stara się pomagać potworom w egzekwowaniu wyroków.

Naprzeciw „Nowej Prawdzie” staje grupa oporu na czele z prawniczką Min Hyejin. Pewnego dnia na potępienie skazano noworodka. Wydarzenie podaje w wątpliwość słuszność działań nadprzyrodzonych istot. Serial zadebiutował na Netflix 19 listopada.

hellbound netflix
plakat serialu Hellbound, materiały prasowe Netflix 2021

Niedawno Netflix poinformował o nowym liderze na platformie. Popularne Squid Game zdetronizował inny koreański serial pt. Hellbound. O przyszłości serii wypowiedział się niedawno reżyser Yeon Sang-ho. Fani nie otrzymali jednoznacznej deklaracji. Hellbound nie doczeka się drugiego sezonu? Reżyser i autor historii znanej z Hellbound, Yeon Sang-ho, opowiedział w wywiadzie dla Variety o planach na przyszłość. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →