materiały prasowe

Netflix planuje stworzyć uniwersum „Squid Game”


21 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Netflix oficjalnie potwierdził, że Squid Game nie zakończy się na jednym sezonie. Według Teda Sarandosa to dopiero początek rozbudowywania marki.

Netflix ma duże plany wobec Squid Game

Podczas jednego z wywiadów współzarządzający platformą streamingową Ted Sarandos potwierdził, że drugi sezon Squid Game powstaje. Świat przedstawiony w serialu Hwang Dong-hyuka prawdopodobnie nie zostanie zamknięty w ramach jednej serii. Sarandos stwierdził, że „uniwersum Squid Game dopiero się rozpoczęło”.

Zobacz: Netflix musi zmienić niektóre sceny ze Squid Game. Numer telefonu okazał się prawdziwy

Wypowiedź tak ważnej postaci w Netflixie sprowokowała fanów do szeregu spekulacji. Według niektórych Ted Sarandos zapowiedział, że oprócz pierwotnej serii, wkrótce na małym ekranie pojawią się także spinoffy osadzone w realiach znanych z hitowego serialu.

Squid Game – oficjalny zwiastun

Koreańskie kino stało się modne

Pierwszym głośnym hitem pochodzącym z Korei Południowej jest Parasite z 2019 roku. Film Joon-ho Bonga otrzymał cztery Oscary w kategoriach Najlepszy film, Najlepszy reżyser, Najlepszy scenariusz oryginalny oraz Najlepszy film międzynarodowy.

Kolejnym sukcesem okazał się Squid Game, który został najpopularniejszą produkcją na Netflixie w październiku 2021. Miesiąc później z bardzo ciepłym przyjęciem spotkał się Hellbound, który zdetronizował serial Hwang Dong-hyuka ze szczytu podium. W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że to nie koniec koreańskich produkcji, które szykuje Netflix. W produkcji jest serial All of Us Are Dead, opowiadający o grupie uczniów szkoły średniej w środku apokalipsie zombie. Jak się okazuje, Netflix zaplanował na 2022 rok aż dwadzieścia pięć południowokoreańskich produkcji, czyli sześć filmów i dziewiętnaście seriali.

All of Us Are Dead – oficjalny zwiastun

Netflix oficjalnie potwierdził, że Squid Game nie zakończy się na jednym sezonie. Według Teda Sarandosa to dopiero początek rozbudowywania marki. Netflix ma duże plany wobec Squid Game Podczas jednego z wywiadów współzarządzający platformą streamingową Ted Sarandos potwierdził, że drugi sezon Squid Game powstaje. Świat przedstawiony w serialu Hwang Dong-hyuka prawdopodobnie nie zostanie zamknięty w ramach […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →