materiały prasowe

Netflix planuje stworzyć uniwersum „Squid Game”


21 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix oficjalnie potwierdził, że Squid Game nie zakończy się na jednym sezonie. Według Teda Sarandosa to dopiero początek rozbudowywania marki.

Netflix ma duże plany wobec Squid Game

Podczas jednego z wywiadów współzarządzający platformą streamingową Ted Sarandos potwierdził, że drugi sezon Squid Game powstaje. Świat przedstawiony w serialu Hwang Dong-hyuka prawdopodobnie nie zostanie zamknięty w ramach jednej serii. Sarandos stwierdził, że „uniwersum Squid Game dopiero się rozpoczęło”.

Zobacz: Netflix musi zmienić niektóre sceny ze Squid Game. Numer telefonu okazał się prawdziwy

Wypowiedź tak ważnej postaci w Netflixie sprowokowała fanów do szeregu spekulacji. Według niektórych Ted Sarandos zapowiedział, że oprócz pierwotnej serii, wkrótce na małym ekranie pojawią się także spinoffy osadzone w realiach znanych z hitowego serialu.

Squid Game – oficjalny zwiastun

Koreańskie kino stało się modne

Pierwszym głośnym hitem pochodzącym z Korei Południowej jest Parasite z 2019 roku. Film Joon-ho Bonga otrzymał cztery Oscary w kategoriach Najlepszy film, Najlepszy reżyser, Najlepszy scenariusz oryginalny oraz Najlepszy film międzynarodowy.

Kolejnym sukcesem okazał się Squid Game, który został najpopularniejszą produkcją na Netflixie w październiku 2021. Miesiąc później z bardzo ciepłym przyjęciem spotkał się Hellbound, który zdetronizował serial Hwang Dong-hyuka ze szczytu podium. W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że to nie koniec koreańskich produkcji, które szykuje Netflix. W produkcji jest serial All of Us Are Dead, opowiadający o grupie uczniów szkoły średniej w środku apokalipsie zombie. Jak się okazuje, Netflix zaplanował na 2022 rok aż dwadzieścia pięć południowokoreańskich produkcji, czyli sześć filmów i dziewiętnaście seriali.

All of Us Are Dead – oficjalny zwiastun

Netflix oficjalnie potwierdził, że Squid Game nie zakończy się na jednym sezonie. Według Teda Sarandosa to dopiero początek rozbudowywania marki. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Netflix […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →