materiały prasowe

David Lynch ponownie na ekranie… w filmie Stevena Spielberga


08 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

David Lynch zagra rolę w nadchodzącym filmie Stevena Spielberga. The Fabelmans opowie historię luźno opartą na dzieciństwie reżysera.

David Lynch wystąpi w filmie Stevena Spielberga

Reżyser Miasteczka Twin Peaks, aktor, artysta-malarz, samozwańczy synoptyk Los Angeles, czyli David Lynch już wkrótce znowu zagości na dużym ekranie. Zostało potwierdzone, że otrzymał rolę w nadchodzącej produkcji Stevena Spielberga. O The Fabelmans było głośno już w zeszłym roku, natomiast w 2022 skrystalizowały się kolejne informacje dotyczące filmu. Historia będzie zawierać rys biograficzny Spielberga, który prócz tego, że stanie za kamerą projektu, stworzył również jego scenariusz – wspólnie z Tonym Kushnerem.

Przeczytaj: W Polsce powstaje kawiarnia pod oficjalnym patronatem Davida Lyncha

Rola Lyncha ściśle tajna

Nie wiadomo, w jaką postać wcieli się David Lynch. Jego partycypacja w filmie stała się przedmiotem publicznej dyskusji oraz licznych spekulacji w mediach. Czy jeszcze przed premierą aktor ujawni coś o swoim bohaterze, czy wręcz przeciwnie i wyłącznie ci, którzy The Fabelmans obejrzą, dowiedzą się szczegółów?

Projekt Spielberga będzie pierwszym zawodowym spotkaniem reżyserów. Obaj rozpoczynali karierę w Hollywood w latach 70., lecz jak dotąd ich ścieżki się nie przecięły.

W obsadzie The Fabelmans zobaczymy ponadto Michelle Williams i Paula Dano, którzy rzekomo zagrają postacie inspirowane rodzicami filmowca, a Seth Rogen – jego wujka. Gabriel LaBelle wcieli się w zaczynającego swoją przygodę z kamerą Sammy’ego, natomiast Julia Butters wystąpi jako jego siostra, Anne.

Jak sądzicie, będzie hit czy kit? Czy fani Lyncha zdecydują się wybrać do kina tylko ze względu na niego?

David Lynch zagra rolę w nadchodzącym filmie Stevena Spielberga. The Fabelmans opowie historię luźno opartą na dzieciństwie reżysera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins David Lynch wystąpi w filmie Stevena […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →