fot. Doane Gregory

Steven Spielberg próbuje nowych rzeczy. Reżyser stworzył teledysk po raz pierwszy w karierze


20 lipca 2022

Podziel się newsem:

Legendarny reżyser Steven Spielberg przedstawił się fanom w zupełnie nowej roli. Twórca m.in. Parku Jurajskiego i Szeregowca Ryana nakręcił pierwszy w życiu teledysk. Do powstania wideo potrzebował wyłącznie telefonu.

Steven Spielberg jako reżyser wideoklipu

W zeszły czwartek na YouTube zadebiutował teledysk do utworu Cannibal Marcusa Mumforda, lidera folk rockowej grupy Mumford & Sons. Po blisko tygodniu od premiery wideo muzyk, za pośrednictwem mediów społecznościowych, ujawnił, kto pracował wraz z nim nad czarno-białym klipem. Okazało się, że reżyserii teledysku podjął się sam Steven Spielberg, który zarejestrował całość wyłącznie swoim smartfonem.

Zobacz: Plotki, ploteczki. Czy Steven Spielberg wyreżyseruje film Fantastyczna Czwórka?

Ujęcia powstawały 3 lipca w sali gimnastycznej jednego z liceów w Nowym Jorku. W powstanie dzieła zaangażowane były także Kate Capshaw jako producentka i scenografka oraz Carey Mulligan odpowiedzialna za kostiumy i dźwięk.

Marcus Mumford – Cannibal

Byłem oszołomiony wsparciem ludzi wokół mnie, by dostarczyć wam tę muzykę. Nie umiem wyrazić całej mojej wdzięczności

– napisał Mumford na Instagramie.

Singiel Cannibal promuje solowe wydawnictwo Mumforda zatytułowane (self-titled). Album ukaże się 16 września. Album w wersji deluxe składa się z dziesięciu piosenek i dwóch bonus tracków. Oprócz gospodarza usłyszymy na nim także Clairo, Monicę Martin, Phoebe Bridgers oraz Brandi Carlile.

Marcus Mumford – (self-titled) – tracklista albumu

 1. Cannibal
 2. Grace
 3. Prior Warning
 4. Better Off High
 5. Only Child
 6. Dangerous Game feat. Clairo
 7. Better Angels
 8. Go In Light feat. Monica Martin
 9. Stonecatcher feat. Phoebe Bridgers
 10. How feat. Brandi Carlile
 11. Better Off High (on my phone) – BONUS TRACK
 12. Grace (on my phone) – BONUS TRACK

Legendarny reżyser Steven Spielberg przedstawił się fanom w zupełnie nowej roli. Twórca m.in. Parku Jurajskiego i Szeregowca Ryana nakręcił pierwszy w życiu teledysk. Do powstania wideo potrzebował wyłącznie telefonu. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →