fot. Disney+

Loki ponownie wkracza na scenę. Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu. Kiedy premiera?


15 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W Londynie zaczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu Loki. Informację tę przypadkowo potwierdził operator filmowy Isaac Bauman.

Loki znów namiesza?

Fanów serialu Loki zapewne ucieszy informacja o tym, że bóg psot ponownie wszedł na plan. No, nie wiadomo dokładnie czy Tom Hiddleston kręci już swoje sceny, ale wiecie o co chodzi. Taki skrót myślowy. Informacja wyszła od Isaaca Baumana, który w drugim sezonie będzie odpowiadał za wszystko to, co widzimy na ekranie, a zatem za zdjęcia czy oświetlenie. Twórca wrzucił na Instagrama poniższe zdjęcie:

loki sezon 2

Czcionka oraz jej kolor wyraźnie wskazują tu na serial Loki. Co ciekawe, Bauman szybko usunął zdjęcie, ale jak wiadomo w Internecie nic nie ginie. Było to najprawdopodobniej spowodowane faktem, iż Marvel Studios nie chciało, aby te informacje wyszły na światło dzienne.

Sprawdź także: Moon Knight wytycza Marvelowi nowe ścieżki [recenzja]

W co tym razem wpakuje się Loki

Loki podejmuje historię głównego bohatera w momencie, gdy ten w wyniku zamieszania powstałego po bitwie o Nowy Jork w filmie Avengers: Koniec gry, kradnie Tesserakt i ucieka. Bóg psot nie cieszy się wolnością zbyt długo, gdyż ściąga na siebie uwagę Time Variance Authority – organizacji czuwającej nad prawidłowym przebiegiem linii czasu. Za namową agenta Mobiusa, Loki rozpoczyna współpracę z TVA. Teraz uwaga, będą spoilery!

Pierwszy sezon serialu zostawił nas w bardzo interesującym momencie. Wariant Lokiego Sylvie zabiła Tego, Który Pozostał, który za kulisami dowodził TVA i pilnował porządku na Świętej Linii Czasu. Jego śmierć doprowadziła jednak do rozszczepienia czasowej osi, co spowodowało chaos. Loki trafił ostatecznie do czasów, kiedy Kang (prawdziwe imię, czy też raczej przydomek nowego złoczyńcy) dzieli i rządzi. Recenzję pierwszego sezonu serialu możecie przeczytać tutaj.

Czego zatem możemy spodziewać się w drugim sezonie? Cóż, opierając się jedynie na spekulacjach i domysłach, Loki będzie zapewne próbował wszystko odkręcić i stanie twarzą w twarz z Kangiem Zdobywcą. Odgrywany przez Jonathana Majorsa złoczyńca pojawi się jeszcze w filmie Ant-Man and the Wasp Quantumania, który trafi na ekrany już w lutym 2023 roku. Którą wersję Kanga zobaczymy w produkcji i jak będzie się ona odnosić do serialu Loki? Tego jeszcze nie wiadomo. A kiedy bóg psot powróci? Tego także nie wiemy, chociaż biorąc pod uwagę rozpoczęcie zdjęć można spodziewać się, że nastąpi to już latem 2023 roku.

W Londynie zaczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu Loki. Informację tę przypadkowo potwierdził operator filmowy Isaac Bauman. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Loki znów namiesza? Fanów […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →