fot. kadr z serialu „Squid Game”

„Squid Game” – drugi sezon nadchodzi. Powrócą znani bohaterowie


13 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Emocje po czwartym sezonie Stranger Things jeszcze nie ostygły, kiedy Netflix podzielił się informacją, że nadchodzi drugi sezon Squid Game.

Czy Squid Game pobije swój własny rekord?

Pierwszy sezon serialu ukazał się na Netflixie we wrześniu 2021 roku, więc tak naprawdę nie minął jeszcze rok od jego premiery. Jak to jednak bywa z produkcjami, które ogląda się za jednym posiedzeniem – czekanie na kontynuację trwa wieczność. Ostatni odcinek Squid Game zakończył się klasycznym cliffhangerem, który sugerował, że widzowie faktycznie mogą spodziewać się drugiego sezonu. Ostatecznie przypuszczenia fanów, a później i plotki, zostały potwierdzone.

Netflix natomiast właśnie wypuścił pierwsze materiały promocyjne kolejnej części – oznacza to, że projekt Hwang Dong-hyuka wejdzie na streaming wcześniej niż później. Już wcześniej toczyły się rozmowy o przyszłości serialu – o następnych sezonach, a nawet o rozbudowaniu całego uniwersum, aczkolwiek drugi sezon, który ukaże się już wkrótce, to pewniak.

Już na starcie zmierzy się on jednak z bardzo trudnym zadaniem. Będzie musiał doskoczyć do wysoko ustawionej poprzeczki pierwszego sezonu, który w ciągu 28 dni po premierze był oglądany na 111 milionach kont.

Przeczytaj: Reżyser Squid Game pracuje nad jeszcze brutalniejszym projektem

squid game sezon drugi
fot. Netflix

Chłopak Young-hee

Squid Game drugi sezon
fot. Netflix

Nowa runda nadchodzi!

Zajęło dwanaście lat, by w rok temu powołać do życia Squid Game.
Ale serialowi zajęło ledwie dwanaście dni, by stać się najpopularniejszą produkcją Netflixa wszech czasów.

Jako scenarzysta, producent oraz reżyser przekazuję ogromne wyrazy wdzięczności dla fanów na całym świecie. Dziękuję za oglądanie i za to, że pokochaliście nasze show.

A teraz, Gi-hun powraca.

Front Man powraca.

Sezon drugi nadchodzi.

Mężczyzna w garniturze również może nadejść ponownie.

Zostaniecie również przedstawieni chłopakowi Young-hee, Cheol-sunowi.

Dołączcie do nas raz jeszcze na całkiem nową rundę.

– Hwang Dong-hyuk

Emocje po czwartym sezonie Stranger Things jeszcze nie ostygły, kiedy Netflix podzielił się informacją, że nadchodzi drugi sezon Squid Game. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Czy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →