kadr z serialu „Stranger Things"

„Stranger Things” – czego możemy się spodziewać w drugiej części 4. sezonu?

Podziel się newsem:

1 lipca na Netflixie pojawi się druga część czwartego sezonu „Stranger Things”. Twórcy serialu opowiedzieli nieco o tym, co nas czeka.

Pierwsza część czwartego sezonu Stranger Things pojawiła się na Netflixie 27 maja i od tego czasu Internet nie przestaje o niej mówić. Ogromna popularność serialu doprowadziła do tego, że utwór Running Up That Hill Kate Bush z 1985 roku, który odegrał znaczącą rolę w produkcji, obecnie ponownie podbija listy przebojów.

Max’s Favourite Song (Full Scene) | Stranger Things

Czego możemy się spodziewać w finałowych odcinkach 4. sezonu Stranger Things?

To wciąż jednak nie koniec emocji związanych ze Stranger Things w najbliższym czasie, bowiem już 1 lipca na Netflixie pojawią się finałowe odcinki 4. sezonu.

Ostatni odcinek zawiera więcej ujęć z efektami specjalnymi niż cały sezon 3. W finałowym odcinku jest godzinny fragment, który po prostu się nie kończy. To najbardziej skomplikowana rzecz, jaką kiedykolwiek próbowaliśmy zrobić. [To] mnóstwo napięcia i strachu, a czas trwania jest długi nawet jak na film. A potem – cóż, wszystko idzie w diabły…

– mówi współtwórca serialu Matt Duffer

Jedną z naszych ulubionych rzeczy w horrorach jest obserwowanie, jak nasi bohaterowie są proaktywni. Wiesz, kiedy w The Lost Boys decydują się ścigać wampiry? Fajnie jest patrzeć, jak ludzie obmyślają plan i próbują przechytrzyć złoczyńcę. O to właśnie chodzi w drugiej części. Ale oczywiście nie wszystko idzie zgodnie z planem…

– dodaje Ross Duffer

Z kolei producent serialu Shawn Levy w wywiadzie dla The Hollywood Reporter powiedział:

Po obejrzeniu obu odcinków finałowych – są one tak samo emocjonalne, jak i filmowe. Jasna cholera, to z pewnością uczta dla oczu, ale i cios prosto w serce. Więc to tyle, co powiem na ten temat

stranger things 4 sezon
Stranger Things 4. sezon/Fot. mat. prasowe Netflix

4. sezon Stranger Things podbija Netflixa

Z najnowszego zestawienia Top 10 najpopularniejszych produkcji na Netflixie wynika, że pierwsza część Stranger Things 4 została najchętniej oglądanym anglojęzycznym serialem w trakcie siedmiu dni od premiery z wynikiem 335 milionów odtworzeń. Serial pokonał drugi sezon Bridgertonów, który zanotował 251,74 milionów odtworzeń.

Sprawdź także: Stranger Things – serial zapomniał o… urodzinach głównego bohatera

Jeśli chodzi o wszystkie tytuły dostępne na Netflixie, wciąż niepokonany zostaje południowokoreański Squid Game, który w pierwszym tygodniu osiągnął 571,76 milionów odtworzeń.

1 lipca na Netflixie pojawi się druga część czwartego sezonu „Stranger Things”. Twórcy serialu opowiedzieli nieco o tym, co nas czeka. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →