"Bridgertonowie", kadr z serialu

“Bridgertonowie” znów na topie. Drugi sezon serialu z rekordem na Netflixie


07 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Drugi sezon Bridgertonów zdobył pierwsze miejsce w rankingu oglądalności anglojęzycznych produkcji serialowych Netflixa.

Bridgertonowie królują na Netflixie

Netflix ujawnił, że 2. sezon serialu Bridgertonowie był oglądany przez 251,7 miliona godzin w pierwszym tygodniu od premiery, bijąc tym samym poprzedni rekord anglojęzycznych serii należący do produkcji Kim jest Anna, którą oglądano przez 196 milionów godzin.

Bridgertonowie – sezon 2 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Co ciekawe, na drugim miejscu najchętniej oglądanych seriali w ubiegłym tygodniu był także pierwszy sezon Bridgertonów. Wygląda na to, że wiele osób chciało odświeżyć sobie tę historię przed obejrzeniem nowych odcinków.

Przeczytaj: Bridgertonowie zamiast „Plotkary”, czyli intrygi, skandale i blichtr w XIX-wiecznym Londynie

Drugi sezon hitowego serialu może się jednak pochwalić jedynie rekordem wśród produkcji anglojęzycznych. Jeśli chodzi o wszystkie serialowe produkcje, na szczycie wciąż pozostaje koreański Squid Game, którego wynik ciężko będzie pobić. W pierwszym tygodniu był on bowiem oglądany przez 571,8 mln godzin.

Sprawdź także: Squid Game najpopularniejszą produkcją na Netflixie


Bridgertonowie to oparta na bestsellerowej serii powieści Julii Quinn historia miłosna, tocząca się w czasach brytyjskiej regencji, opowiedziana z perspektywy potężnej rodziny Bridgertonów. Ujawnia ona pełne blasku, bogactwa, bólu, radości, a także często samotności, życie członków londyńskich wyższych sfer. W pierwszym sezonie śledzimy Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), najstarszej córki, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu. Drugi sezon skupia się z kolei na najstarszym bracie Daphne, Anthonym (Jonathan Bailey) i jego życiu uczuciowym.

Drugi sezon Bridgertonów zdobył pierwsze miejsce w rankingu oglądalności anglojęzycznych produkcji serialowych Netflixa. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Bridgertonowie królują na Netflixie Netflix ujawnił, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →