kadr z teaseru „Squid Game: The Challenge”

Zapowiedź spin-offu „Squid Game” już w sieci. To reality show


22 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił teaser spin-offu wielkiego hitu Squid Game o podtytule The Challenge. Premiera reality show już 22 listopada.

Wielki światowy hit

Niedługo po premierze Squid Game nie można się było wręcz uwolnić od nowych doniesień i dyskusji na temat serialu. Koreańska produkcja Netfliksa okazała się wielkim, światowym hitem. Wszystko wskazuje na to, że może czekać nas powtórka z rozrywki. Do sieci trafił bowiem teaser spin-offu serialu, zatytułowanego Squid Game: The Challenge. Będzie to… reality show. Tak więc mordercza rozgrywka znana z serialu zmienia się w walkę o główną nagrodę, która ma wynosić w przeliczeniu z koreańskich wonów ok. 4,56 miliona dolarów. W teaserze 456 uczestników próbuje „przetrwać” słynne już śmiertelne gry, takie jak „Czerwone światło, zielone światło”, a wszystko to pod czujnym okiem strażników w maskach.

Nie wiem jak wy, ale my jesteśmy zaniepokojeni tym, co zobaczyliśmy. Oczywiście uczestnicy nie tracą życia gdy przegrają, a jedynie swoje szanse, ale i tak program wywołuje duże kontrowersje. Jako podaje „Rolling Stone”, część z uczestników mocno przeżywa swój udział w Squid Game: The Challenge:

To była po prostu najokrutniejsza i najstraszniejsza rzecz, przez jaką kiedykolwiek przeszedłem. To było jak wyścig konny z udziałem ludzi. Traktowali nas jak konie, a sam wyścig był ustawiony.

Netflix w swoim oświadczeniu przyznał, że po nagraniach trzy osoby potrzebowały pomocy medycznej, jednak nikomu nic poważnego się nie stało. Natomiast kategorycznie zaprzeczył, że show było jakkolwiek ustawione. Niezależnie od tego, jakie są fakty, trzeba przyznać, że są to co najmniej niepokojące głosy. Premiera Squid Game: The Challenge już 22 listopada.

Teaser Squid Game: The Challenge

Do sieci trafił teaser spin-offu wielkiego hitu Squid Game o podtytule The Challenge. Premiera reality show już 22 listopada. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Wielki światowy hit Niedługo po premierze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →