fot. materiały promocyjne

Wiemy, kto wróci do „Squid Game”. Oto zwiastun i obsada nowego sezonu


19 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

W Squid Game 2 poznamy czterech nowych bohaterów, ale nie zabraknie członków oryginalnej obsady hitowej produkcji Netfliksa.

Squid Game wraca z drugim sezonem

Pierwszy sezon Squid Game przedstawiał brutalną grę, w której setki osób w kryzysie rywalizuje o wysoką nagrodę finansową. Haczyk był jeden – przeżyć mógł tylko zwycięzca. Dystopijny serial z Korei Południowej jest jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Szybko znalazł się na pierwszym miejscu najchętniej oglądalnych produkcji Netfliksa aż w 94 krajach, a już cztery tygodnie po premierze obejrzało go aż 111 milionów widzów. Nic dziwnego, że tak wiele osób czeka na drugi sezon serialu.

Potwierdzono, że ekipa zacznie pracę na planie drugiego sezonu już latem tego roku. Na premierę jednak jeszcze trochę poczekamy – kręcenie serialu trwa prawie rok tak jak w przypadku pierwszego sezonu. Twórcy zdradzili już jednak, kogo zobaczymy na małym ekranie.

Squid Game netflix Czarnek
fot. Netflix

Obsada drugiego sezonu

Netflix potwierdził w swoich kanałach, że w Squid Game 2 powróci odtwórca roli głównego bohatera Gi-huna, Lee Jung-jae, a także ponownie Lee Byung-hun jako Front Man i Wi Ha-joon jako detektyw Jun-ho. Nie zabraknie również nowych postaci, które zagrają: Yim Si-wan (członek k-popowego zespołu ZE:A), Kang Ha-Neul, Park Sung-hoon i Yang Dong-geun. Szczegóły dotyczące obsady zobaczymy w najnowszym filmie promocyjnym.

Powstało reality show na podstawie Squid Game

Po sukcesie serialu Netflix wykorzystał potencjał historii i zrealizował reality show Squid Game: The Challenge. 456 graczy zawalczy w trudnych rozgrywkach stworzonych na podstawie tych z serialu. Platforma da zwycięzcy lub zwyciężczyni aż 4,56 miliona dolarów. Wiemy już, że show zobaczymy na Netfliksie w listopadzie tego roku.

W Squid Game 2 poznamy czterech nowych bohaterów, ale nie zabraknie członków oryginalnej obsady hitowej produkcji Netfliksa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Squid Game wraca z drugim […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →