fot. Netflix

Ze „Squid Game” do Odległej Galaktyki. Lee Jung-Jae zagra jedną z głównych ról w serialu „The Acolyte”


09 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Południowokoreański aktor Lee Jung-Jae, którego znamy ze Squid Game, dołączył do obsady serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen. Koreańczyk zagra w The Acolyte jedną z głównych ról.

Obsada The Acolyte się powiększa

Lee Jung-Jae wypływa na międzynarodowe wody! Po sukcesie Squid Game było to w zasadzie kwestią czasu. Koreański serial jest największym nieanglojęzycznym hitem Netflixa. Aktor dołączył do obsady osadzonej w uniwersum Gwiezdnych wojen produkcji The Acolyte, gdzie zagra główną męską rolę. O obrazie jak dotąd wiadomo jest tyle, co nic. Jego akcja została umiejscowiona u schyłku okresu Wielkiej Republiki, okołu stu lat przed wydarzeniami z filmu Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo. The Acolyte ma bardziej przypominać thriller i skupi się na użytkownikach Ciemnej Strony Mocy. Główną żeńską rolę w produkcji zagra Amandla Stenberg. Nie tak dawno do obsady dołączyła także Jodie Turner-Smith.

The Acolyte na razie w cieniu

Na The Acolyte przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. Data premiery serialu nie jest znana. Zanim jednak zanurzymy się w mroczne odmęty czasów Wielkiej Republiki, czeka nas kolejna podróż w okres istnienia Imperium Galaktycznego. Już 21 września swoją trzyodcinkową premierę będzie miał serial Andor. Akcja produkcji została osadzona pomiędzy filmami Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów a Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Serial ukaże losy wprowadzonego w drugiej z tych produkcji Cassiana Andora w czasach, kiedy Rebelia dopiero się formowała. Pierwszy sezon będzie składał się z dwunastu odcinków. Zapowiedziano już również kontynuację przygód Cassiana w kolejnych dwunastu odcinkach. Zdjęcia ruszą jesienią. W główną rolę wcieli się Diego Luna. W obsadzie są również Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård i Alan Tudyk.

Andor – zobacz zwiastun

Południowokoreański aktor Lee Jung-Jae, którego znamy ze Squid Game, dołączył do obsady serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen. Koreańczyk zagra w The Acolyte jedną z głównych ról. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →