fot. Netflix

Ze „Squid Game” do Odległej Galaktyki. Lee Jung-Jae zagra jedną z głównych ról w serialu „The Acolyte”


09 września 2022

Podziel się newsem:

Południowokoreański aktor Lee Jung-Jae, którego znamy ze Squid Game, dołączył do obsady serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen. Koreańczyk zagra w The Acolyte jedną z głównych ról.

Obsada The Acolyte się powiększa

Lee Jung-Jae wypływa na międzynarodowe wody! Po sukcesie Squid Game było to w zasadzie kwestią czasu. Koreański serial jest największym nieanglojęzycznym hitem Netflixa. Aktor dołączył do obsady osadzonej w uniwersum Gwiezdnych wojen produkcji The Acolyte, gdzie zagra główną męską rolę. O obrazie jak dotąd wiadomo jest tyle, co nic. Jego akcja została umiejscowiona u schyłku okresu Wielkiej Republiki, okołu stu lat przed wydarzeniami z filmu Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo. The Acolyte ma bardziej przypominać thriller i skupi się na użytkownikach Ciemnej Strony Mocy. Główną żeńską rolę w produkcji zagra Amandla Stenberg. Nie tak dawno do obsady dołączyła także Jodie Turner-Smith.

The Acolyte na razie w cieniu

Na The Acolyte przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. Data premiery serialu nie jest znana. Zanim jednak zanurzymy się w mroczne odmęty czasów Wielkiej Republiki, czeka nas kolejna podróż w okres istnienia Imperium Galaktycznego. Już 21 września swoją trzyodcinkową premierę będzie miał serial Andor. Akcja produkcji została osadzona pomiędzy filmami Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów a Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Serial ukaże losy wprowadzonego w drugiej z tych produkcji Cassiana Andora w czasach, kiedy Rebelia dopiero się formowała. Pierwszy sezon będzie składał się z dwunastu odcinków. Zapowiedziano już również kontynuację przygód Cassiana w kolejnych dwunastu odcinkach. Zdjęcia ruszą jesienią. W główną rolę wcieli się Diego Luna. W obsadzie są również Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård i Alan Tudyk.

Andor – zobacz zwiastun

Południowokoreański aktor Lee Jung-Jae, którego znamy ze Squid Game, dołączył do obsady serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen. Koreańczyk zagra w The Acolyte jedną z głównych ról. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →