Netflix

Reżyser “Squid Game” pracuje nad jeszcze brutalniejszym projektem


05 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Hwang Dong-hyuk, reżyser popularnego serialu Squid Game wyznał, że w planach ma projekt jeszcze bardziej brutalny i kontrowersyjny. Sprawdź szczegóły.

Co planuje Hwang Dong-hyuk, reżyser Squid Game?

Podczas filmowego festiwalu MIPTV w Cannes 4 kwietnia Hwang podzielił się informacją, że pracuje nad nowym projektem o roboczym tytule Killing Old People Club lub K.O. Club. Jak podaje magazyn Variety, reżyser i scenarzysta powiedział, że nadchodzący materiał będzie dla niego “kolejną kontrowersją” oraz że będzie inspirowany dziełami włoskiego pisarza Umberto Eco. Podczas swojego przemówienia na evencie reżyser z Korei Południowej wyznał również, że spotkał Stevena Spielberga na niedawnym rozdaniu nagród AFI Awards i otrzymał od niego pochwałę za swoją pracę.

Steven Spielberg powiedział mi, że obejrzał mój serial w całości i że chciałby ukraść mój umysł. To był największy komplement, jaki kiedykolwiek otrzymałem, bo on jest moim bohaterem na polu filmowym. Dorastałem oglądając jego filmy.

W zeszłym miesiącu słynny reżyser został skrytykowany za to, że określił obsadę Squid Game jako “nieznanych ludzi” na PGA Awards.

Dawno temu to wyglądało tak, że to największe gwiazdy sprawiały, że ludzie chcieli oglądać projekty filmowe i seriale. Ciekawe jest to, jak w dzisiejszych czasach mniej znane nazwiska mogą w nich grać.

Hwang podzielił się również informacją, że nie napisał jeszcze scenariusza do mocno wyczekiwanego drugiego sezonu swojego serialu. W rozmowie z magazynem The Straits Times powiedział, że musi zacząć nad nim pracować oraz że ma nadzieję, iż kontynuacja jego przełomowego hitu ukaże się pod koniec 2024.

all of us are dead netflix squid game
All of Us Are Dead/ żródło: materiały prasowe

Przeczytaj także: Ród Smoka – poznaliśmy datę premiery prequela Gry o Tron

Hwang Dong-hyuk, reżyser popularnego serialu Squid Game wyznał, że w planach ma projekt jeszcze bardziej brutalny i kontrowersyjny. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Co planuje […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →