Bonus RPK wciąż w trasie. Zagra w Bielsku-Białej, Poznaniu i Zabrzu


26 marca 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Raper zapowiedział niedawno nowy album Życia Weteran. To materiał, który Bonus RPK w całości napisał w Zakładzie Karnym i nagrał po wyjściu na wolność.

Wszechstronny twórca

Bonus RPK, jest uznawanym przedstawicielem polskiego ulicznego rapu, który przez całą swoją karierę intensywnie angażował się w hip-hopową scenę. Był członkiem takich formacji, jak ZDRPK, Bielańska Forteca, Ciemna Strefa, Unikat i RPK (Razem Ponad Kilo). Działał też solo oraz współpracował z wieloma znaczącymi postaciami polskiej sceny rapowej, w tym m.in. z Sokołem, Erosem, Peją, KaeNem, Białasem, Quebonafide, Kizo, Borixonem czy Sariusem.

Sukcesy i problemy prawne

Bonus RPK ma na koncie kilka ważnych dla polskiego hip-hopowego świata albumów, jak Wkurwiony Dzieciak (2009), Artysta Kombinator (2012), Dobry Człowiek (2013), Losu Kowal(2016), a także Eksperyment i Technik Pasjonat. Nie jest też tajemnicą, że raper przez lata zmagał się problemami prawnymi, a w lipcu 2018 roku został skazany na karę 5,5 roku pozbawienia wolności.

Bonus

Nadchodzi nowy album

Raper zawsze był wpływową postacią na polskiej scenie hip-hopowej, docenianą za autentyczność i surowość. Branża nigdy się od niego nie odwróciła, wspierając go i czekając na jego wyjście. Teraz Bonus RPK wraca z koncertami i nową płytą, która ma być utrzymana w starym, charakterystycznym dla artysty stylu. Na albumie Życia Weteran, która ukaże się 26 kwietnia 2024 r., „nie zabraknie hardkorowych numerów i ciężkich tematów” – czytamy na stronie wydawcy. Płytę zapowiada m.in. nowy singiel Kalkulator:

Kup Bilet na Bonusa RPK

Bonus promuje nadchodzącym album serią koncertów. Zagra m.in.17 maja w Bielsku Białej w XOXO Music & Cocktail Bar, 24 maja w Klubie Muzycznym B17 w Poznaniu, a także 1 czerwca w Zabrzu w CK Wiatrak. Bilety na wszystkie te koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Raper zapowiedział niedawno nowy album Życia Weteran. To materiał, który Bonus RPK w całości napisał w Zakładzie Karnym i nagrał po wyjściu na wolność. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →