ZERO89/SAJK + ŻMIJA + REVIVE + FAUXPAS/BLKDOT + TENPENNY+ YHAN + MŁODY JXM [27.04 @Chmury]

ZERO89/SAJK + ŻMIJA + REVIVE + FAUXPAS/BLKDOT + TENPENNY+ YHAN + MŁODY JXM [27.04 @Chmury]

27 kwietnia 2024, Sobota

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Siema WWA, jesteście tutaj? Bo jest sprawa…
Ostatnio przez przypadek doszło do połączenia na linii Poznań – Wrocław, które szybko przekształciło się w sieć zahaczając też Kraków i Warszawę. Parę telefonów i DM’ów później mamy najmocniejszą podziemną ekipę z całej Polski, z którą jedziemy zrobić zadymę w Chmurach. To trochę jak zbita z ziomalami przy osiedlowej ławce, wycieczka przez kluby i brudne bramy krakowskich i wrocławskich osiedli, a na koniec walenie czystej do rana w losowej melinie do której traficie. Ale spoko abstynenci też będą. Wbita za symboliczne 2 dychy, więc bierzcie ziomali pod pachę i robimy młyn.
📅 27 kwietnia 2024 (bramka: 18:00)
📍 Chmury (ul. 11 listopada 22, Warszawa)
🎟️ TAX: 20/30 PLN

Na wydarzeniu liczymy na kulturkę. Akcje przemocowe i wszystkie inne zakrawające o krzywe nie są spoko i w razie problemów podbijajcie do naszej ekipy na bramce!
A teraz najważniejsze, czyli kogo zobaczycie na scenie:

✴️ NASCAR: ZERO89/SAJK [KRK]
@odzeramusic @_sajki @nscr.inn
Znacie Hashashins? Słyszeliście NASCAR? No to zajebiście, bo pora poznać lepiej gości który od lat puszcza jedne z ciekawszych projektów pod szyldem NASCARU. Zero89 za mikrofonem i Sajk za elektroniką, niedługo wracają z długogrającym albumem, a póki co pora przywitać ich po latach w WWA. Sprawdzajcie ostatni singiel ULRO.

🐍 MŁODY ŻMIJA [PZN]
@mlodyzmija @getroundintheseason
Gość, który od lat siedzi na rapie ale wszyscy i tak kojarzą go z niezalem lub radiem. Okazuje się, że poza tym rapuje i razem z ziomalami skleili najbardziej hardcorową ekipą hiphopową na wschód od Antwerpi. Piwo, gitarki i machanie łapą, a na pokładzie Żmija, Mati, DJ Kamil i BRAMA (jeśli nie będzie miał studiów). HIP HOP

🎸 REVIVE BOYS CLUB /w LIVE BAND [WRO]
@reviveboysclub @seatstill @soakybwoy @kenjitheshadow @erlejs_ @bxrkv.lab
Najlepszy rapowy kwintet na twoim podwórku. SEATSTILL i SOAKYBWOY (rap), ERLEJS, KENJITHESHADOW (produkcja) i DZIA (wideo itp.) Na żywo ekipę zasila live band w składzie KUBA, KAJ i DJ ŻMIJA. Niby Wrocław Souljah’s, ale ogólnie to jeszcze Bielsko-Biała, Ostrów Wielkopolski, Bartoszyce i Warszawa. Napisałbym coś miłego, ale jak ostatnio powiedziałem, że Wojtek robi świetną muzę to mnie wyśmiał.

🌪️ FAUXPAS/BLKDOT [WWA]
@_fauxpas_ @blkdottt
Fauxpas zaczynał jak każdy: kalecząc na gitarze Seven Nation Army. W rodzinnym domu słuchano trip hopu, grunge’u i alternatywy, na osiedlu oldschoolu i boombapu. Tą mieszanke uzupełnia BLDOT. Syntezatory, głębokie basy, niskie tempa. Gdzieś dalej vinylowy szum, brudy i trzaski. Lirycznie jakoś to idzie, a kłębiący się w głowie chaos spływa na kartki. Muzycznie otrzymujemy splot trip – hopu, wokalnej elektroniki i dream popu.

💸 TENPENNY + YHAN [???]
@t3npn @yhanspp
Okay, nie mam pojęcia skąd są chłopaki. O penny odpisał! Chłopaki są z Cięcina (prawie Żywiec) Straight outta village. Tylko że raczej nie poznacie tego po ich muzie, bo tu jest sedno. Goście pizgają najświeższą muzę w Polsce (imo) i pierwszy raz grają w WWA. Czaicie??? Czasem mega stylowy boombap, czasem trochę lofi cloud muza do jeżdżenia furą po nocach. TENPENNY I YHAN W WWA!!!!

👹 MŁODY JXM [PZN]
@mlodyjxm
Młody Jxm, Jerry, BIG J i wiele innych. Na przełomie Poznania i Warszawy reprezentuje ekipę Ruchome Piaski TDS. Autor takich hitów jak „Syf”, „Syf letniaczek” i „Syf slowed + reverbed”. Nie umie zebrać się żeby wydać wszystkie numery z dysku i mamy nadzieję że jak zagra koncert to odmuli. Rage, klasyczny hip-hop, cloud, trap i wszystko inne. A jak się nudzi to jeszcze bit ci wyprodukuje, crazy…

Nie zamulajcie, to dopiero pierwszy przystanek 🎀

Oprawa wizualna: @_sajki
Rysunki: @szklanymozg
Patronat medialny: Radio Aktywne
Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Młoda Kultura
https://www.instagram.com/mlodakultura/
mlodakultura@gmail.com
MK2024

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →