Baranovski ogłasza trasę. Płyta „Ucieczki i powroty” już niedługo


05 stycznia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

W lutym Baranovski wyruszy w trasę koncertową po Polsce. Odwiedzi Wrocław, Toruń, Łódź, Gdańsk, Białystok, Lublin, Katowice, Poznań i Warszawę.

Baranovski i jego hity

Wojciech Baranowski ma na koncie dwie płyty. Jako Baranovski wydał w 2019 r. album Zbiór, który uzyskał status Złotej Płyty. Znajdowały się na nim takie przeboje jak Dym, Luźno, Zbiór i Czułe miejsce. Dwa lata później premierę miał uhonorowany Platyną drugi album artysty zatytułowany BARANOVSKI 2. Z niego pochodzą kolejne hity: Momenty, Wolność, Nie mamy nic i przede wszystkim Lubię być z nią – jeden z największych przebojów 2020 r., który dotarł do pierwszego miejsca listy najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce:

Uciekał, a teraz wraca

Klipy do Lubię być z nią zaliczyły blisko 70 milionów wyświetleń na YouTube, a sam Baranovski był nominowany do Fryderyka, zagrał w Teściach i objechał krajowe festiwale. Teraz czas na kolejny etap – zarówno wydawniczy, jak i koncertowy. 16 lutego 2024 r. ukaże się trzeci album Baranovskiego pt. Ucieczki i powroty zawierający 10 autorskich piosenek. Pierwsze single zostały już odpalone, a muzyk rusza też w lutym w trasę po Polsce.

Kup bilet na koncerty Baranovskiego

Baranovski odwiedzi Wrocław (22 lutego), Toruń (29 lutego), Łódź (2 marca), Gdańsk (9 marca), Białystok (17 marca), Lublin (21 marca), Katowice (23 marca), Poznań (4 kwietnia) i Warszawę (7 kwietnia). Bilety na wszystkie koncerty z trasy znajdziecie na Biletomat.pl.

Baranovski trasa

W lutym Baranovski wyruszy w trasę koncertową po Polsce. Odwiedzi Wrocław, Toruń, Łódź, Gdańsk, Białystok, Lublin, Katowice, Poznań i Warszawę. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Baranovski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →