Baranovski drugim singlem zapowiada debiutancką płytę. Kawałek Hey to ostre riffy i elektroniczne smaczki.


23 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Debiutancka płyta klawiszowca i gitarzysty XXanaxxu pojawi się jeszcze w tym roku.

Niedawno zrobił niezłą zadymę w eterze (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) swoim debiutanckim singlem Dym, który przez kilka miesięcy nie schodził z najwyższych rotacji czołowych rozgłośni w Polsce. Potem dał świetny koncert na Enea Spring Break 2018 w Poznaniu. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę Baranovskiego w wersji solo.

Kawałek Hey to drugi utwór z debiutanckiej płyty młodego wokalisty i songwritera, która pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku. Tym razem Baranovski połączył ostre, gitarowe riffy z elektronicznymi smaczkami.

Chcecie więcej? Już niedługo Baranovski ze swoim zespołem zaprezentuje na żywo kolejne kawałki ze swojego debiutanckiego krążka podczas Orange Warsaw Festival 2018, na którym wystąpi 2 czerwca.

Debiutancka płyta klawiszowca i gitarzysty XXanaxxu pojawi się jeszcze w tym roku. Niedawno zrobił niezłą zadymę w eterze (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) swoim debiutanckim singlem Dym, który przez kilka miesięcy nie schodził z najwyższych rotacji czołowych rozgłośni w Polsce. Potem dał świetny koncert na Enea Spring Break 2018 w Poznaniu. Teraz przyszedł czas na kolejną […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →