Baranovski rusza na podbój list przebojów i zapowiada drugą płytę!


24 września 2021

Podziel się newsem:

Baranovski wypuścił kolejny kawałek zwiastujący jego drugi solowy krążek. Jednocześnie pojawiły się szczegóły drugiej płyty! Sprawdźcie piosenkę Nie mamy nic.

Baranovski i intensywne lato

Baranovski nie próżnuje i co raz bardziej daje znać o tym, że nadchodzi jego druga studyjna płyta. Artysta wydał w czerwcu utwór Tęskno mi do gwiazd, zaś lato upłynęło mu na całkiem intensywnym koncertowaniu. Baranovski z zespołem wzięli także udział we Freekwencja Festival – wyjątkowym wydarzeniu zrealizowanym w technologii XR, pozwalającej na tworzenie wirtualnej rzeczywistości, poprzez włączanie rzeczywistych obiektów do cyfrowych i odwrotnie – gdzie wykonali wspomniany wyżej utwór.

Sprawdź także: Freekwencja Festival z pierwszą, muzyczną zapowiedzią

Wojtek już od prawie półtora roku podąża muzyczną ścieżką, mniej lub bardziej nawiązującą do lat 80. i 90., a wszystko zaczęło się od utworu Momenty. Po drodze ukazały się także Wolność z Tym Typem Mesem, a także przebój Lubię być z nią. Baranovski zamierza po raz kolejny udać się na podbój polskich list przebojów, teraz za sprawą utworu Nie mamy nic. Będzie hit na miarę Czułego miejsca czy Lubię być z nią?

Baranovski rusza na podbój list przebojów i zapowiada drugą płytę!
Nie mamy nic – okładka singla

Nowy utwór a z nim płyta

Baranovski wbrew pozorom, po raz kolejny ubiera mało radiowe tematy, w przystępne muzyczne szaty. W swoim nowym utworze podkreśla i zauważa, że każdy z nas potrzebuje po prostu drugiego człowieka.

Tym utworem chciałem zwrócić uwagę na to, że mimo dziwnych czasów, w których podziały są coraz bardziej widoczne, jesteśmy tylko ludźmi, którzy potrzebują siebie nawzajem. To że mamy nasze relacje, związki, przyjaźnie, miłości, to że mamy siebie, to wielka wartość, którą należy pielęgnować.

pisze artysta

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Wojtka Skrzypczyńskiego i Michała Sierakowskiego.

Baranovski – Nie mamy nic, zobacz teledysk

Piosenka Nie mamy nic zapowiada drugą studyjną płytę Baranovskiego. Krążek zatytułowany po prostu BARANOVSKI2, ukaże się 22 października, równo dwa lata po premierze debiutanckiego Zbioru. Wojtek, podobnie jak na poprzedniej płycie, sam skomponował muzykę, napisał teksty i zajął się produkcją całego krążka. Tak prezentuje się tracklista oraz okładka albumu.

1. Momenty
2. Tęskno mi do gwiazd
3. Rewolucja
4. Preludium Samsara
5. Samsara
6. Lubię być z nią 
7. Arizona
8. Krucjata
9. Wolność feat. Ten Typ Mes
10. Nie mamy nic
11. Cicho
12. Lubię być z nią (akustycznie)

Baranovski rusza na podbój list przebojów i zapowiada drugą płytę!
BARANOVSKI2 – okładka płyty

Baranovski wypuścił kolejny kawałek zwiastujący jego drugi solowy krążek. Jednocześnie pojawiły się szczegóły drugiej płyty! Sprawdźcie piosenkę Nie mamy nic. Baranovski i intensywne lato Baranovski nie próżnuje i co raz bardziej daje znać o tym, że nadchodzi jego druga studyjna płyta. Artysta wydał w czerwcu utwór Tęskno mi do gwiazd, zaś lato upłynęło mu na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →