1914 / Three Eyes of The Void / DEADLINE | Żagań

1914 / Three Eyes of The Void / DEADLINE | Żagań

27 kwietnia 2024, Sobota

Klub Elektrownia

M. Konopnickiej, Żagań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

1914 – Metal z tekstami z czasów I wojny światowej to sprawa tradycyjna – szczególnie w sektorze ekstremalnego metalu, gdzie takie zespoły jak Endstille, God Dethroned czy Hail of Bullets stawiają wysoko poprzeczkę. Ale żaden z nich nie potraktował sprawy tak poważnie (także wizualnie!) jak 1914! Ukraiński zespół łączy sczerniały, masywny death metal z dźwiękowymi pejzażami dźwiękowymi, niepokojącymi melodiami i majestatycznym czynnikiem doom.

Three Eyes of the Void – powstał jako jednoosobowy projekt studyjny w Kijowie w Ukrainie w 2017 roku i zadebiutował EP-ką “The Moment of Storm”. Po długiej i tragicznej przerwie projekt powrócił w pełnym składzie w Polsce i wydany przez zespół debiutancki album The Atheist to ponad 40 minut klimatycznego black metalu eksplorującego tematykę „Śmierci Boga i Mortality” – znanej maksymy Fryderyka Nietzschego.

Three Eyes of the Void to zimno, wściekłość i rozpacz, black metal, post metal i duża dawka groźnego piękna.

DEADLINE – połączenie death metalu z groovem i post-apokaliptycznym klimatem – tak w skrócie można opisać aktualną twórczość założonego w 2004 roku kwintetu z Tychów. Zespół ma na swoim koncie ponad 100 zagranych koncertów w tym występy u boku m.in. Acid Drinkers, Frontside oraz KAT & Roman Kostrzewski. Po długiej przerwie grupa powraca w odświeżonym składzie ze swoim nowym, najpotężniejszym dotychczas albumem zatytułowanym “Dust, Bones and Oblivion”, którego promuje singiel i klip do utworu “Phobos Eclipse”.

1914 (Historischer Blackened Death/Doom Metal – Lwów, Ukraina)

www.facebook.com/1914OfficialPage

www.youtube.com/watch?v=dC8sqWQxU9g

Three Eyes of The Void (Atmospheric Black Metal – Gdańsk, Polska)

www.facebook.com/teovband

www.youtube.com/watch?v=IqVu8JZPato

DEADLINE – (Death Metal / Groove – Tychy, Polska)

www.fb.com/DeadlinePL

www.youtube.com/watch?v=tlxqYE4lcIA

 

 

1914 / Three Eyes of The Void / DEADLINE | Żagań | 27 kwietnia 2024, Sobota, Klub Elektrownia

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →