QUEEN AKUSTYCZNIE W CAFFE POŁUDNIK |STARGARD|

27 kwietnia 2024, Sobota

Caffe Południk Music Club

Bornholmska 48, Nowogard

Start: godz. 19:00

Podziel się:

QUEEN AKUSTYCZNIE!
Już 27 kwietnia na naszej scenie usłyszymy najpiękniejsze utwory zespołu Queen w wykonaniu Marcin Simiński TRIO!

Kim jest Marcin Simiński?

Mieszkaniec Pomorza Zachodniego, wokalista, zwycięzca programu „Szansa na Sukces” z roku 2020. Ma na swoim koncie solowe utwory i współpracę ze znakomitymi polskimi artystami: Jarosław Chilkiewicz (gitarzysta Piotra Cugowskiego), Mieczysław Jurecki (Budka Suflera), Wojciech Wójcicki (Kasia Kowalska, Ewelina Flinta), czy legendarny tekściarz Marek Dutkiewicz. Kilkakrotnie występował także na jednej scenie z Felicjanem Andrzejczakiem, znanym szerokiej publiczności choćby z wykonywania kultowego utworu pt. “Jolka, Jolka… pamiętasz”.

Koncertuje również z powodzeniem jako frontman projektów „tribute to Queen” śpiewając utwory tej legendarnej brytyjskiej grupy, głównie podczas imprez plenerowych w całej Polsce.

W swoim programie akustycznym, oprócz autorskich piosenek, Marcin Simiński w brawurowy sposób wykonuje także wiele znanych i lubianych polskich i zagranicznych przebojów z repertuaru: Małgorzaty Ostrowskiej, Zdzisławy Sośnickiej, Krzysztofa Krawczyka, Czesława Niemena, Stanisława Sojki, zespołów: Perfect, Dżem, i oczywiście Queen.

Marcinowi na scenie towarzyszy dwóch wspaniałych szczecińskich gitarzystów: Bartek Janczak i Kuba Herdzik.

Social media Artysty:
www.facebook.com/siminskimarcinofficial/

Data: 27 kwietnia, 19:00
Caffe Południk Music Club
📍Bornholmska 48, 73-110 Stargard

Rezerwacja stolików:
📞tel. +48 797-222-269

QUEEN AKUSTYCZNIE W CAFFE POŁUDNIK |STARGARD| | 27 kwietnia 2024, Sobota, Caffe Południk Music Club

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →