Dziwna Wiosna | Kilka osób przyszło 2 Tour | Szczecin

Dziwna Wiosna | Kilka osób przyszło 2 Tour | Szczecin

27 kwietnia 2024, Sobota

Dom Kultury

Ul. Krzemienna 10, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Dziwna Wiosna rusza w wiosenną część trasy!

Najlepsze rockowe trio w PL!

Jeden z najlepszych koncertowych zespołów w kosmosie!

I ogólnie jeden z najkosmiczniejszych zespołów w galaktyce far, far, away!

Christina Aguillera grunge’u!

Wilki death metalu!

I nie tylko!

DZIWNA WIOSNA

zaprasza na wiosenne koncerty promujące ich DRUGĄ PŁYTĘ.

Tak, zrobili to.

Czekaliście? My też!

Co się wydarzyło w 2023? Dziwna Wiosna zjechała Polskę wzdłuż i wzdłuż, zyskując sobie miano jednego z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce. Koncerty Wiosny są jak lot w kosmos, jak podróż między biegunami: jest cisza i piękne melodie, jest wściekła energia i hałas.

Przede wszystkim jednak nasi trzej kosmiczni muszkieterowie: Dawid Karpiuk, Wojtek Traczyk i Łukasz Moskal, pracowali nad drugą płytą, która wyszła jesienią i zmiotła nas i was z planszy.

Kosmonauci rock and rolla, nominowani do Fryderyka za wydany w 2021 roku debiutancki album „Dziwna Wiosna”, jesienią 2023 wrócili z nową, jeszcze bardziej

dziwnowiosenną płytą „DUCHY.DISCO”. Okrzyknięte jednym z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce warszawskie trio gra piosenki o miłości i końcu świata, o nadziei i samotności, o bliskości i tym, że czasem chcesz podłożyć bombę pod wszystko i zrobić  *^$^&.

Dziwna Wiosna jest między ciszą i wrzaskiem, między pięknem i brudem, między przebojowymi refrenami i hipnotyzującymi improwizacjami. Dziwna Wiosna śpiewa o duchach i gra z duchami. Myśl: grunge, rock and roll, impro, melodia, kosmos, smutek,

duchy, nadzieja.

I Jimi Hendrix.

Dziwna Wiosna | Kilka osób przyszło 2 Tour | Szczecin | 27 kwietnia 2024, Sobota, Dom Kultury

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →