Natalie Jane | Where Am I Again? | 28.04.2024 | Niebo, Warszawa

Natalie Jane | Where Am I Again? | 28.04.2024 | Niebo, Warszawa

28 kwietnia 2024, Niedziela

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Natalie Jane wyrusza w trasę koncertową. Artystka pojawi się też w Polsce. Natalie Jane, młoda i utalentowana wokalistka wystąpi 28 kwietnia 2024r. w warszawskim klubie Niebo. To wydarzenie będzie częścią jej wyprzedanej trasy “Where Am I Again?”, która już teraz budzi ogromne emocje i oczekiwania wśród fanów.
Natalie Jane, pochodząca z New Jersey, obecnie mieszkająca w Los Angeles, to artystka, która w krótkim czasie zdobyła ogromne uznanie dzięki swojemu potężnemu głosowi i bezkompromisowemu podejściu do tworzenia, a także niezwykłemu darowi łączenia emocji z muzyką. Jej utwory, takie jak “Mentally Cheating” czy “AVA”, zdobyły miejsce na listach przebojów na całym świecie i uczyniły ją w jedną z najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia.
“I’m Good”, najnowszy singiel Natalie Jane, nagrany we współpracy z inną wschodzącą gwiazdą, charlieonafriday, stał się hitem lata i zyskuje coraz większą popularność. To utwór pełen siły i pewności siebie, będący zarazem hymnem o wyjściu z trudnego związku.
Natalie Jane ma w sobie coś niezwykłego – potrafi dotknąć serc słuchaczy, tworząc muzykę, która łączy się z ich emocjami i życiowymi doświadczeniami. To artystka, która nie boi się wyrażać swoich myśli i uczuć, czym zaskarbiła sobie wierną grupę fanów na całym świecie.

28.04.204 Warszawa, Niebo
19:00 Drzwi
20:00 Koncert
🎫 Bilety:
Artist Presale:
Wtorek, 14 listopada, 10:00
Local Presale:
Czwartek, 16 listopada, 10:00
Public On-Sale:
Piątek, 17 listopada, 10:00
I pula: 139 zł
II pula 159 zł
II pula 179 zł
VIP: 300 zł
Pakiet VIP zawiera:
– 1 zdjęcie z Natalie Jane
– dostęp do sesji Q&A
– 1 gadżet dostępny na stoisku z mercehm podczas koncertu
– laminowana pamiątkowa zawieszka
– oddzielne wejście do strefy merch
– dedykowane wejście dla gości VIP

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →