KAPITAN NEMO

KAPITAN NEMO

26 kwietnia 2024, Piątek

CK Wiatrak

Wolności 395, Zabrze

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 3.11.2023, PRZENIESIONY na 26.04.2024

26/04/2024: KAPITAN NEMO

Wejście do klubu od godz: 19:00
Start koncertu: 20:00

Bilety:
Przedsprzedaż: 90zł
W dniu koncertu: 110zł

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
– BILETOMAT.PL – bilet elektroniczny przychodzi na maila.
– w dniu koncertu od godz: 19:00.

Trasa koncertowa z okazji 40-lecia zespołu!!
Podczas jubileuszowej trasy będzie można usłyszeć premierowe utwory z najnowszej płyty.

To będzie wieczór pełen energetycznych brzmień, niesamowitych aranżacji i niepowtarzalnej atmosfery! Przygotujcie się na niezapomnianą ucztę dla zmysłów, która przeniesie Was w świat marzeń i inspiracji. Kapitan Nemo, znany z niezwykłych koncertów i niebanalnych kompozycji, obiecuje zapewnić Wam niezapomniane wrażenia muzyczne!

—————————————

Kapitan Nemo – Bogdan Gajkowski jest przedstawicielem elektronicznej odmiany rocka. Uznawany jest za prekursora stylu new romantic i electro w Polsce. Zadebiutował pod własnym nazwiskiem singlem „Dzieci muzyki”, wydanym przez Tonpress. Prowadził pierwszy w Polsce zespół soulowy, o nazwie Magiczna Maszyna.
Pod pseudonimem „Kapitan Nemo” wystartował singlem Elektroniczna cywilizacja. Utwory takie jak „S.O.S dla planety”, „Zimne kino”, „Twoja Lorelei” stały się wielkimi przebojami. Największe hity Artysty zostały wydane przez Sonic pod nazwą: „The Best Of Kapitan Nemo”
Kapitan Nemo koncertował na terenie całej Polski. Brał udział w Festiwalu Opolskim i Sopockim. Jego utwory gościły na listach przebojów, także za granicą (Francja, Australia). Ostatni koncert, przed kilkuletnią przerwą odbył się w 1992 roku w Nowym Jorku. Potem nastąpił kilkuletni okres pracy kompozytorskiej i producenckiej. W tym czasie Gajkowski zajmował się pisaniem muzyki ilustracyjnej i reklamowej. Jest kompozytorem przebojów Izabeli Trojanowskiej – „Brylanty” i „Nic naprawdę”, z albumu „Układy” oraz trzech utworów z nowej płyty Wokalistki.
W maju 2002 roku powrócił na rynek, z płytą „Wyobraźnia”, która została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków. Pochodzą z niej 2 przebojowe single: „Na co czekasz” i „Zabierasz moje sny”, do których zostały nakręcone teledyski. W połowie 2005 ukazały się dwie składanki z nagraniami Kapitana Nemo: Indiana (z reklamy firmy Kamis) – „I Love TV Adverts” (Sony BMG) oraz „Butelki z benzyną i kamienie” (z repertuaru Cool Kids Of Death) „Muzyka łączy Pokolenia” (Fonografika). Bogdan Gajkowski na zaproszenie Roberta Chojnackiego wziął udział w Saxophonic Tour 2007.
Na rynku są cały czas obecne trzy płyty z serii „The Best Of”: „The Best – Cywilizacja – Kapitan Nemo” (MTJ), „The Best Of – Kapitan Nemo” (Sonic Records), „Złota Kolekcja – Kapitan Nemo – Twoja Lorelei” (Warner).
Kapitan Nemo współpracuje od kilku lat z tym samym składem załogi i zespół ten jest bardzo wysoko oceniany przez publiczność i krytyków muzycznych.

Zapraszamy!

Klub CK Wiatrak
41-806 Zabrze, ul. Wolności 395
tel: + 48 880424128, +48 795489764
www.wiatrak.art.pl
Dołącz do nas na facebooku:
www.facebook.com/klubwiatrak

KAPITAN NEMO | 26 kwietnia 2024, Piątek, CK Wiatrak

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →