ilustracja: Dawid Ryski

Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie


26 stycznia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Dwa hity w jednym – „Pies” Ralpha Kaminskiego i „Suka” Mery Spolsky zostały połączone w jeden utwór przez producenta No Echoes.

Pies + Suka

Dwie barwne postaci polskiej sceny i dwa utwory, które pokochali fani. Pies Ralpha Kaminskiego był jednym z singli jego nośnej płyty Bal u Rafała z 2022 r. Sporo o nim mówiono – szczególnie o teledysku, w którym artysta wcielił się w rolę panny młodej. Suka trafiła natomiast na wydaną w listopadzie ubiegłego roku Erotik erę. Pisaliśmy wówczas o nowym otwarciu dla Mery Spolsky, która wchodziła swoim (skądinąd świetnym) albumem w nową muzyczną fazę.

Czytaj też: Ralph Kaminski ma powód, dla którego założył suknię ślubną i szczeka

Dwa w jednym

Obie piosenki były wyraziste i wykręciły niezłe liczby w streamingach. Do obu warto wracać. Dlaczego jednak nie odsłuchać ich jednocześnie? Taką szansę dał nam właśnie Grzegorz Stańczyk, znany jako No Echoes – warszawski muzyk, producent i songwriter, który na stałe współpracuje z Mery Spolsky.

Ralph lubi Mery

Do powstania remiksu Pies i Suka doszło podobno z inicjatywy Ralpha, któremu tak bardzo spodobała się piosenka koleżanki po fachu, że wpadł na pomysł, aby połączyć oba utwory w jedno. W ten sposób powstał ciekawy dialog między artystami. W projekcie wzięła udział jeszcze jedna ważna postać – ilustrator Dawid Ryski, który stworzył grafikę do singla (za zanimowanie jej do formy wizuala odpowiedzialny jest natomiast Dawid Grzelak).

Posłuchajcie remiksu „Pies i Suka”

Dwa hity w jednym – „Pies” Ralpha Kaminskiego i „Suka” Mery Spolsky zostały połączone w jeden utwór przez producenta No Echoes. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →