Groova Imba | HardGroove X Secret Edition

Groova Imba | HardGroove X Secret Edition

27 kwietnia 2024, Sobota

Czudner SPOT

Łąkowa 35/38, Gdańsk

Start: godz. 23:00

Podziel się:

↓ English below ↓

Siema. Szybka akcja. Zapraszamy na pierwszą sekretną edycję groovej imby. Nie podajemy lineupu, nie podajemy timetable, zdjęć też nie będzie. Tropikalny klimat i jeszcze gorętsza atmosfera skłania nas do totalnej prywaty wydarzenia. W reprezentacji jak zawsze lokalny, dobry poziom gry.

Groova Imba to pełna koloru i endorfin strona techno. Chcemy być blisko i razem bawić się do ostatniej kropli potu, dlatego wystawiamy djkę na środek i przyjmujemy charakterystyczną dla naszego wydarzenia, formułę BOILER ROOM.

𝑩𝒆̨𝒅𝒛𝒊𝒆 𝒑𝒐𝒕, 𝒃𝒆̨𝒅𝒛𝒊𝒆 𝒉𝒐𝒕, 𝒃𝒆̨𝒅𝒛𝒊𝒆 𝒉𝒂𝒓𝒅, 𝒃𝒆̨𝒅𝒛𝒊𝒆 𝒈𝒓𝒐𝒐𝒗𝒆.

O wystrój i wizualizacje rejwowej sekretnej dżungli zadba VJ Saskia

ig ➺ instagram.com/saskia.woj

_

P.L.U.R. ☻

NO PHOTO POLICY zaklejamy aparaciki =))

Wydarzenie 18+

ENG:

Siema. Welcome to the first Groova Imba secret edition. No lineup, no timetable, no photos either. Tropical climate and even hotter atmosphere prompts us to total privatization of the event. In representation, as always local, good level of play.

Groova Imba is a techno party full of color and endorphins. We want to be close and party together until the last drop of sweat, so we’re putting the DJ booth in the middle and adopting our event’s signature BOILER ROOM formula.

VJ Saskia will take care of the décor and visuals of the secret jungle,

ig ➺ instagram.com/saskia.woj

_

P.L.U.R. ☻

NO PHOTO POLICY

Entry 18+

 

Groova Imba | HardGroove X Secret Edition | 27 kwietnia 2024, Sobota, Czudner SPOT

Biletomat.pl
22 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →