ELLINIKI KARDIA - NAJPIĘKNIEJSZA MUZYKA GRECKA | SZCZECIN

ELLINIKI KARDIA – NAJPIĘKNIEJSZA MUZYKA GRECKA | SZCZECIN

26 kwietnia 2024, Piątek

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ELLINIKI KARDIA to prawdziwi greccy artyści, a ich koncert z najpiękniejszą muzyką grecką są prawdziwym rarytasem na polskiej scenie! Nie dość, że są w 100% Grekami, to równie utalentowani i wykształconymi artystami! Ich wytęp nie ma nic wspólnego z “grecką cepelią”, tylko to to, co sami Grecy kochają najbardziej! A trzeba wiedzieć, że to równie rozśpiewany, co pełen oryginalnej muzyki kraj! Wsłuchajmy się zatem w przeboje, które wzruszały Greków tak przed wojną jak i obecnie, bo trzeba też wiedzieć, że Grecja to kraj gdzie folklor jest zarazem muzycznym mainstreamem, który służy za skarbnicę uwspółcześnionych melodii i rytmów, jednak wciąż noszą niepowtarzalny, grecki charakter!

Stella Karalis – skrzypce, baglama, tzouras, wokal

Mitro Dymitriadis – akustyczna gitara, wokal

Themis Lepenos – buzouki, wokal

ELLINIKI KARDIA – NAJPIĘKNIEJSZA MUZYKA GRECKA | SZCZECIN | 26 kwietnia 2024, Piątek, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →