Poznań | stand-up | Ewa Stasiewicz – “Połącz paski” + open mic

7 marca 2023, Wtorek

MIASTO

Szewska 20, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy do Miasta na wieczór ze Stand-up Comedy. W pierwszej części odbędzie się Open Mic, a w drugiej wystąpi gość specjalny: Ewa Stasiewicz w programie: “Połącz paski”.
Wydarzenie poprowadzą gospodarze sceny: Dariusz Ratajczak i Maks Padalak.
Cześć, tu Ewa Stasiewicz – jeśli się nie znamy, to szybko o mnie: w dzieciństwie marzyłam o byciu sprzedawczynią w sklepie warzywnym, a zostałam komiczką. A jak już zostałam komiczką, to rodzice mówili: “idź do normalnej pracy, idź do normalnej pracy”, a ja: “później, później – mam dopiero 25 lat” i tak w między czasie osiągnęłam wiek średni, wzięłam kredyt na mieszkanie, wyszłam za maż i urodziłam dwójkę dzieci.
Od wielu lat występuję na scenie i robię filmiki na YouTube. Może kojarzycie Paulinę Macutkiewicz – kandydatkę na polityka i właścicielkę hurtowni farb? To ja 🙂
Mój ostatni program stand-up’owy “Dzikość raz!” ma ponad 350 tys. odsłon, a cały kanał ponad 4 miliony! Tu link do programu jakby co: youtu.be/M2gthpZwsxU
“Połącz paski” jest o tym, że czasem ciężko myśleć o sobie dobrze, o tym, czego dowiedziałam się z Beverly Hills 90210 i o tym, czy kosmici porwali mojego męża. O tym, że faceci się gapią i to jest raz dobrze, a raz źle. No i czy da się połączyć paski. A przy tym staram się, żeby wszystko miało swój styl, było “o czymś” i było zabawne! Czyli to, co sama lubię w stand-up’ie. 🙂 Do zobaczenia!
——-
* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →