Walentynki 2023 | DJ Persi | 11.02

11 lutego 2023, Sobota

Broadway Club

Peowiaków 94, Zamość

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na mega imprezowy Walentynkowy Weekend w Broadway Club Zamość ❤️

Sobota 11.02 ⭐ DJ Persi /Najlepsza klubowa muzyka

W drugi dzień weekendu walentynkowego zapraszamy na kolejne wydarzenie z udziałem najlepszych przedstawicieli w swoim gatunku. Za konsolą ponownie stanie DJ Persi, prowadzący jeden z najpopularniejszych kanałów z muzyką klubową na YouTube. DJ Persi zaserwuje nam najlepsze i największe klubowe hity. Udało mu się już zgromadzić ponad 464 tys. subskrybentów w serwisie YouTube! Jego sety zostały odtworzone już ponad 135 mln razy! 🤩

Na swoim koncie posiada cotygodniowe transmisje z muzyką na żywo oraz występy w najpopularniejszych i największych klubach w całym kraju 🔥

Razem z DJ Persi, za konsolą również DJ Mateoo 🔥

Przez dwa dni na barze serwujemy niesamowite koktajle dla zakochanych par ❤️

Kupiony bilet obowiązuje tylko na sobotnie wydarzenie (11.02), na piątkowe wydarzenie (10.02 / Power Play) sprzedaż biletów na innej stronie. 

Do zobaczenia 💙

★ Wieczory Panieńskie, Urodziny, Imieniny: Pakiety promocyjne aktywne
★ Wstęp: 20+


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Walentynki 2023 | DJ Persi | 11.02 | 11 lutego 2023, Sobota, Broadway Club

Biletomat.pl
10 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →