Monasterium // Devil In The Name // Rosary // 15.07.2023 // Chmury

Monasterium // Devil In The Name // Rosary // 15.07.2023 // Chmury

15 lipca 2023, Sobota

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Deerhunter Booking oraz Chmury serdecznie zapraszają na letni weekendowy wieczór z muzyką doom metal.Tak ciężko w tym klubie raczej nie będzie w tym sezonie, jak tego wieczora.
Monasterium [Kraków, Polska] [Epic Doom Metal // Traditional Doom Metal]
Epicki doom metal i zarazem nowe spojrzenie na metalową klasykę spod znaku Candlemass, Black Sabbath czy wczesnego Manowar. Na koncie trzy pełnometrażowe albumy – “Monasterium” (2016, No Remorse Records), “Church Of Bones” (2019, Nine Records) oraz “Cold Are The Graves” (2022, Nine Records). Z każdym albumem zespół pojawia się w składzie zagranicznych festiwali (Malta Doom Metal, Hammer Of Doom, Doom Over Vienna, Seeds of Doom, Up The Hammers czy Dutch Doom Days). Tym razem Monasterium będzie promowało swój najnowszy krążek “Cold Are The Graves”.
Posłuchaj na:
www.youtube.com/watch?v=49XPSc6NUEM
FB: www.facebook.com/monasteriumdoom
DEVIL IN THE NAME [Katowice, Polska][Doom metal // Stoner metal]
Zespół Devil in the Name powstał w sierpniu 2013 roku w Katowicach z inicjatywy Adama Bugajskiego i Tomasza “Polewa” Plewako, po kilku burzliwych zmianach składu do dziś grają w nim:
Piotr Palonek / wokal
Rafał “RastaV” Buniakowski / bas
Tomasz “Polew” Plewako / gitara
Adam “Majos” Majewski / perkusja
Muzyka zespołu to mroczna podróż poprzez occult rock, stoner, hard rock i doom. Poprzez strach,piekło woli i mrok ludzkiego umysłu. Muzyka w połączeniu z mrocznymi i psychodelicznymi tekstami zespołu jest mieszanką gatunków i klimatów inspirowanych takimi wykonawcami jak Black Sabbath, Danzig, Pentagram, Motorhead, Mustach, Kyuss, Orange Goblin, czy Coven.
www.facebook.com/devilinthename
ROSARY ✝ ✝ ✝ [Warszawa, Polska] [Traditional Doom Metal]
Staroszkolne doomowe trio, którego historia zaczęła się na początku 2017-go roku w Default City i trwa do dziś, chociaż to wcale nie tak, że chce nam się żyć.
Muzyka w stylu slow, deep & hard: przykra, groźna, ponura, brudna, przebrzydła, pełna nieszczęścia, romantyzująca traumy, nacechowana chronicznymi koszmarami, wypieraniem choroby alkoholowej, czystą rozpaczą, obrzydzeniem do siebie i zawierzeniem ostatniej nadziei Bogu.
KEEP THE FLAG OF DOOM HIGH!
“Telestai” EP ’22:
www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_m1kV_V_y7xJQ0tRSUprMwg_pkiZBQ47tw
Autorka grafiki: Klaudia Wyzińska
Więcej informacji: TBA

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →