Michał Salamon Koncert Solowy

12 września 2019, Czwartek

Galeria DONDE

ul. Frycza Modrzewskiego 22, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

 

Michał Salamon – pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent.
Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Współzałożyciel i lider zespołu FOURS Collective, który w 2014 r. zdobył pierwszą nagrodę na konkursie IMIT na Jazzowy Debiut Fonograficzny Roku. Zaowocowało to wydaniem albumu „Treezz”. W 2015 r. z zespołem Quindependence został laureatem II-go miejsca na międzynarodowym konkursie Jazz Juniors w Krakowie oraz ponownie zwycięzcą w konkursie IMIT na Jazzowy Debiut Fonograficzny (2016 r.). Z formacją Quindependence Michał Salamon wydał album „Circumstances”. Wystepował na licznych festiwalach jazzowych, m.in.: Jazz Juniors, Jazz nad Odrą, Warsaw Summer Jazz Days, Letni Festiwal Jazzowy w Piwnicy Pod Baranami, Festiwal Kolory Polski, YMCA Europe Festival (Czechy), Polska Jazz (Węgry), Nisville Jazz Festival (Serbia). Producent muzyczny koncertu „Tribute to Amy Winehouse feat. Kayah”. Współpracuje z wieloma uznanymi artystami, m.in.: z Kayah, Małgorzatą Ostrowską, Grzechem Piotrowskim, kwintetem Staszka Słowińskiego, Joanną Słowińską, Piotrem Schmidtem, Wojciechem Myrczkiem, Ernestem Staniaszkiem, Damianem Ukeje, z Filharmonią Futura, Marią Sadowską, Mateuszem Ziółko i orkiestrą Vieniawa.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także