Azyl : Jakub Wocial i Karina Komendera | Warszawa

Azyl : Jakub Wocial i Karina Komendera | Warszawa

18 maja 2024, Sobota

Centrum Sztuki R.I.O

ul.Piękna 66a, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

UWAGA! Nowe miejsce spotkań, Galeria RIO przy ulicy Pięknej 66a w Warszawie.

Azyl by Broadway w Polsce jest już rozpoznawalną przestrzenią działań artystycznych w Warszawie. Miejsce to powstało z inicjatywy Jakuba Wociala – utytułowanego artysty musicalowego, posiadającego w dorobku wiele ważnych ról na scenach polskich oraz zagranicznych – i jest odpowiedzią na czasy, z którymi przyszło mierzyć się wszystkim w czasach pandemii. Ideą tego miejsca jest niwelowanie barier między artystami a widzami, swobodna atmosfera oraz wzajemny dialog.

Wszystkie spotkania w AZYLu są bardzo kameralne, intymne oraz unikatowe, bo przy tak niewielkiej widowni każda osoba bezpośrednio wpływa na atmosferę podczas koncertu i niemożliwe są dwa takie same wieczory.

 

Azyl : Jakub Wocial i Karina Komendera | Warszawa | 18 maja 2024, Sobota, Centrum Sztuki R.I.O

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →