TRUCKFIGHTERS | Warszawa

TRUCKFIGHTERS | Warszawa

17 maja 2024, Piątek

Klub Proxima

Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Szwedzi ze stoner rockowego Truckfighters po blisko 5 latach powracają do Polski na 2 koncerty! Grupa wystąpi 16 maja w poznańskich 2 Progach oraz dzień później w warszawskim klubie Proxima.

“Najlepszy zespół jaki kiedykolwiek istniał” – takie słowa padają z ust Josha Homme’a w dokumencie o Truckfighters z 2011 roku. Trudno nie podzielać jego entuzjazmu, bowiem Szwedzi już od ponad 20 lat pracują na swoją markę udowadniając wartość zarówno na albumach (ostatni jak dotąd w ich dyskografii to “V” z 2016 roku”) oraz za sprawą setek koncertów, w które grupa wkłada więcej energii, niż inni potrafią wykrzesać przez całą karierę. Niklas “Dango” Kallgren oraz Oskar “Ozo” Cedermalm połączyli siły i zeszli na początku millenium do piwnicy gdzieś w miejscowości Örebro, a pierwszym owocem tego spotkania był hymn desert rocka – “Desert Cruiser”. Ich inspirowany stonerem, progresywny i melodyjny hard rock zebrał wokół siebie masę oddanych fanów, o czym świadczą wyprzedane koncerty na całym świecie. Po blisko 5 latach Fuzz Monsters powracają do Polski na 2 koncerty, których fani rockowych i metalowych brzmień po prostu nie powinni przegapić.

TRUCKFIGHTERS

📅16.05.2024
📍Poznań, 2Progi

📅17.05.2024
📍Warszawa, Proxima

🎟BILETY:

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡TRUCKFIGHTERS (Szwecja) – stoner rock

🌐 www.facebook.com/truckfighters
🌐 www.instagram.com/truckfighters

🔊”Desert Cruiser” live in London: www.youtube.com/watch?v=H6IwRVLPtG8
🔊”Calm Before The Storm”: www.youtube.com/watch?v=cIFw48eV61Y
🔊”Hawkshaw”: www.youtube.com/watch?v=8DwXzUFE_uY

TRUCKFIGHTERS | Warszawa | 17 maja 2024, Piątek, Klub Proxima

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →