WBW 2024 | Warszawa | eliminacje 3

WBW 2024 | Warszawa | eliminacje 3

18 maja 2024, Sobota

OCZKI

ul. Wojciecha Oczki 2, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

XVIII edycja WBW Freestyle Battle
🏆 WBW 2024 • Warszawa • eliminacje 3
🗓️ 18 MAJA 2024 (sobota) start 18:00
🚩 klub OCZKI – Warszawa, ul. Oczki 1A
prowadzący: MURZYN
jury: TBA
dj: TBA
✏️ ZGŁOSZENIA – wkrótce
👍 Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!
🚫 Wstęp do klubu od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda rodziców. Wszyscy uczestnicy imprezy powinni mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem.
#wbw2024 #powrótkróla
sprawdzaj:
wbw2024.pl
youtube.com/wbwtv
instagram.com/wielkabitwa
fb.com/wielkabitwawarszawska
tiktok.com/@wielkabitwawarszawska
❓ WBW – odbywająca się od 2003 roku cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy fristajlowiec w kraju. W ramach turnieju do pojedynków na słowa stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle’u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność znajdująca się w klubie, co może odpowiednio zmotywować lub zdeprymować pojedynkujących się zawodników.
❓ FREESTYLE – styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.
❓ BATTLE / BITWA – najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →