Palion i jego „Tryb Kreatywny”. Usłysz go w wersji koncertowej!

Obserwuj nas na instagramie:

Znany YouTuber w swojej muzycznej odsłonie. Palion zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty. Zagra m.in. 18 sierpnia na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

Miliony fanów, miliardy odtworzeń

Kim jest Palion? Znają go przede wszystkim fani polskiego YouTube’a i gracze. 22-latek swój kanał na YouTube założył 29 czerwca 2015 roku. Zaczynał od popularnej gry Minecraft i treści gamingowych. Obserwuje go kilka milionów osób, a wyświetlenia vlogów idą w miliardy. Nie zatrzymał się jednak na gamingu – poszedł w to, co go interesowało i co jest jego pasją: muzykę. 

Zabawa rapem

Przyznaje, że rapem się bawi. „Nie nazwałbym siebie muzykiem, co jest dziwne mając takie zasięgi na utworach muzycznych” – powiedział kiedyś Palion w rozmowie z „Wirtualnymi Mediami”. Pierwsze utwory, towarzyszące i komentujące jego działalność youtube’ową zaczął nagrywać w 2017 r. W 2021 r. wypuścił singiel Zielone, za który rok później zdobył Złotą Płytę. 

Palion na pierwszym miejscu OLiS

Konsekwencją sukcesów muzycznych był debiutancki album Tryb kreatywny, który wyszedł 27 października. Hip-hopowa płyta z singlami Mona Lisa, Hejt czy Zielone 2 od razu wskoczyła na 1. miejsce polskiej listy sprzedaży OLiS. 

Kup bilet na trasę koncertową TRYB KREATYWNY TOUR!

Teraz można sprawdzić, jak Palion radzi sobie na żywo – trasa Tryb Kreatywny Tour już ruszyła. Palion zagra 12 maja w Klubie Wytwórnia w Łodzi, 1 czerwca w Amfitearze w Koszalinie i 18 sierpnia w Warszawie na Letniej Scenie Progresji. Na scenie będzie towarzyszyć mu Jonatan. Bilety na wszystkie te wydarzenia znajdziecie na Biletomat.pl

Znany YouTuber w swojej muzycznej odsłonie. Palion zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty. Zagra m.in. 18 sierpnia na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →