The Wooten Brothers – The Sweat Tour / Warszawa / 14.05.2024

The Wooten Brothers – The Sweat Tour / Warszawa / 14.05.2024

14 maja 2024, Wtorek

Palladium

Złota 9, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

The Wooten Brothers – The Sweat Tour
14.05.2024 r., wtorek, godz. 20.00
Palladium, ul. Złota 9, Warszawa
Bilety w cenach: 139 zł (pula I), 169 zł (pula II). Wszystkie miejsca są stojące.

~~~~
Przez ponad cztery dekady bracia Wooten byli uznawani za jednych z najbardziej innowacyjnych muzyków na świecie. Teraz, po wielu latach, ponownie łączą siły. Wspólnie zostali okrzyknięci jako jeden z najbardziej utalentowanych i dynamicznych zespołów, jakie kiedykolwiek znał świat. Wiosną 2024 r. znakomita formacja rodzinna The Wooten Brothers na czele z legendarnym Victorem Wootenem zagra w Polsce!
Bracia Wooten wnoszą na scenę niesamowity poziom doświadczenia, oryginalności i wiedzy muzycznej. Ich występy to wysokoenergetyczna, super-funky artystyczna mieszanka stylów, w tym oryginalnych piosenek i klasyków. Krótko mówiąc: ci bracia to prawdziwa gratka, a ich występów nie można przegapić. Każdy występ oferuje jedyną w swoim rodzaju przygodę, która przekracza granice jazzu, funku, soulu, R&B, rocka i bluegrassu.
Gwiazdorska obsada The Wooten Brothers obejmuje pięciokrotnie nagrodzonych Grammy – basistę i autora tekstów Victora Wootena i Josepha Wootena (klawisze/wokal), wraz z Royem „Futuremanem” (perkusja/wokal) i Regim (gitara/wokal) Wootenem w ich najbardziej spostrzegawczej, harmonijnej i dynamicznej formie.
W 2024 r. ukaże się pierwsza od dekad płyta artystów, którą zapowiada singiel „SWEAT” – „W połowie lat 80. wydaliśmy album, który brzmiał bardziej jak producent niż my. Po raz pierwszy od tamtego czasu wydajemy album, który jest całkowicie nasz, braci” – podkreśla Victor Wooten, o którym media piszą: „legendarny basista powraca tam, gdzie zaczynał – wśród swoich braci” (The Atlanta Journal-Constitution).

Zobacz teledysk do utworu SWEAT:
youtu.be/-VTTReStlsQ?si=Nhqb5VRVdQqbLV2h

Organizatorem koncertu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.
Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →