Sobota20 stycznia

Deadpoint + supports

Klub Muzyczny Liverpool, Wrocław
Sobota, godz: 20:00

Bednarek

Dom Kultury Słowianin, Szczecin
Sobota, godz: 19:00

Bethel

Stary Klasztor, Wrocław
Sobota, godz: 20:00

One Night In Sopot / Dax J

Sfinks700, Sopot
Sobota, godz: 23:00

Cjalis

klub Stodoła, Warszawa
Sobota, godz: 21:00

Orkiestra w Rytmie Disco

Hala sportowo-widowiskowa Łuczniczka, Bydgoszcz
Sobota, godz: 21:00

Scrum Master PSM

Miasto Poznań, Poznań
Sobota, godz: 10:00

Niedziela21 stycznia

Good Staff: „Preludium”

Blue Note Poznań, Poznań
Niedziela, godz: 20:00

Tribute to George Michael w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor, Wrocław
Niedziela, godz: 20:00

Golec uOrkiestra

Hala sportowo-widowiskowa Łuczniczka, Bydgoszcz
Niedziela, godz: 18:00

Drab Majesty + Kælan Mikla

Klub pod Minogą, Poznań
Niedziela, godz: 20:00

Poniedziałek22 stycznia

Maria Callas. Master Class

GRUV ART - TEATR, Poznań
Poniedziałek, godz: 20:00

Środa24 stycznia

SDA Winter Camp 2018

Hotel 500, Ryn
Środa, godz: 10:00

Cradle Of Filth + Moonspell

Progresja, Warszawa
Środa, godz: 19:00

Czwartek25 stycznia

Execration / Reptilian

Klub u Bazyla, Poznań
Czwartek, godz: 23:00

Chonabibe w Starej Piwnicy!

Stara Piwnica, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Piątek26 stycznia

Bednarek

klub Stodoła, Warszawa
Piątek, godz: 19:00

Koncert ZENEK w Poznaniu

Klub pod Minogą, Poznań
Piątek, godz: 21:00

Sobota27 stycznia

Bednarek

Klub Wytwórnia, Łódź
Sobota, godz: 19:00

Lej Mi Pół+ LIQUID

Klub pod Minogą, Poznań
Sobota, godz: 19:30

Zimowe Spotkanie Fanów Ewy Farnej

Kawiarnia Literatka, Wrocław
Sobota, godz: 17:00

Noc Fanów Linkin Park #2

Alternativa Club, Poznań
Sobota, godz: 21:00

U.K. Subs

Klub u Bazyla, Poznań
Sobota, godz: 20:00

Revive with ? + Introversion (ARTS)

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Sobota, godz: 0:00

3 Urodziny Sceniczne Abigay

, Ryn
Sobota, godz: 19:00

Raz Dwa Trzy Młynarski

Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Sobota, godz: 21:00

Niedziela28 stycznia

Jig Reel Maniacs: Celtic Fusion with Jazz Connections

Blue Note Poznań, Poznań
Niedziela, godz: 20:00

Bednarek

Parlament, Gdańsk
Niedziela, godz: 19:00

Raskolnikov (postpunk)

Cemetery Pub - Grodzka 42, Kraków
Niedziela, godz: 21:30

Poniedziałek29 stycznia

Kabaret Moralnego Niepokoju

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Poznań
Poniedziałek, godz: 19:00

Wtorek30 stycznia

Nothing But Thieves

Klub Poziom, Nowy Sącz
Wtorek, godz: 20:00

Czwartek01 lutego

Kamil Bednarek

Klub Muzyczny Life House, Rzeszów
Czwartek, godz: 20:00

Adi Nowak & barvinsky

Stara Piwnica, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Piątek02 lutego

Piękni I Młodzi – Disco Polo Party!

Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Piątek, godz: 20:00

Mayito Rivera

Stary Klasztor, Wrocław
Piątek, godz: 21:00

Tune

Klub u Bazyla, Poznań
Piątek, godz: 20:00

Boysetsfire

Palladium, Warszawa
Piątek, godz: 18:00

Sobota03 lutego

Bednarek

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Sobota, godz: 19:00

Pasión de Buena Vista

Aula UAM, Poznań
Sobota, godz: 20:00

NeuOberschlesien

Klub u Bazyla, Poznań
Sobota, godz: 20:00

4TH Pacha Birthday Party | Chocolate Puma

Pacha Poznań, Poznań
Sobota, godz: 22:00

Mężczyzna idealny

Kino Apollo Teatr, Poznań
Sobota, godz: 18:00

Return To The Batcave Minifestival 2018

Centrum Reanimacji Kultury, Wrocław
Sobota, godz: 21:00

Niedziela04 lutego

Bednarek

MegaClub, Katowice
Niedziela, godz: 19:00

Poniedziałek05 lutego

Death Pulse Tour 2018

Cemetery Pub - Grodzka 42, Kraków
Poniedziałek, godz: 21:00

Środa07 lutego

Downfall of Gaia + Hamferð

Klub Studencki Żaczek, Kraków
Środa, godz: 20:00

Czwartek08 lutego

Christina Martin

Czuła jest noc, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Miss Venflon w Hardcore Tattoo – 8-10 lutego 2018 r.

Studio Hardcore Tattoo, Kraków
Czwartek, godz: 12:00

999, Peter And The Test Tube Babies, The Sandals i inni

Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Czwartek, godz: 20:00

Piątek09 lutego

Bakshish zagra na Marleykach w Starej Piwnicy!

Stara Piwnica, Wrocław
Piątek, godz: 21:00

Rybomania Poznań 2018

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Piątek, godz: 10:00

Jubileuszowa 5 Gala Stand-up Comedy

Hala sportowo-widowiskowa Łuczniczka, Bydgoszcz
Piątek, godz: 21:00

Sobota10 lutego

Triathlon Story, Czyli Chłopaki Z Żelaza

Kino Apollo Teatr, Poznań
Sobota, godz: 18:00

Tribute to Guns N ‚Roses

Stary Klasztor, Wrocław
Sobota, godz: 21:00

Bal Sportu 2018!

Eurohotel Swarzędz, Swarzędz
Sobota, godz: 20:00

Super8 & Tab with Jordan Suckley @ Tranceformations 2018

ulica Wystawowa 1, Wroclaw, DS, Ryn
Sobota, godz: 20:00

Bydgoska Gala Disco – Hala Łuczniczka

Bydgoska Gala Disco - Hala Łuczniczka, Bydgoszcz
Sobota, godz: 21:00

Above & Beyond

Palladium, Warszawa
Sobota, godz: 4:00

Niedziela11 lutego

U Studni

Blue Note Poznań, Poznań
Niedziela, godz: 20:00

OMD / 11.02 | Progresja

Progresja, Warszawa
Niedziela, godz: 20:00

Poniedziałek12 lutego

Dziadek do Orzechów. Klasyka i Lód

Hala Stulecia We Wrocławiu, Wrocław
Poniedziałek, godz: 20:00

David Krakauer & Kathleen Tagg wystąpią we Wrocławiu!

Stary Klasztor, Wrocław
Poniedziałek, godz: 21:00

Czwartek15 lutego

Marika zaśpiewa w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Piątek16 lutego

Kamil Bednarek / Talizman Tour

CK Wiatrak, Zabrze
Piątek, godz: 21:00

Sobota17 lutego

TSA

Parlament, Gdańsk
Sobota, godz: 20:00

Sam Andreae / David Birchall / Otto Willberg

Ośrodek Postaw Twórczych, Wrocław
Sobota, godz: 21:00

KAYAH

Sopot, Sopot
Sobota, godz: 20:00

Revive with Extrawelt (live)

P23 Katowice, Katowice
Sobota, godz: 23:00

Niedziela18 lutego

Steven Wilson

MTP Sala Ziemi, Poznań
Niedziela, godz: 21:00

Ghostpoet

NIEBO, Warszawa
Niedziela, godz: 20:00

Koncert: Solity + Thola

Cemetery Pub - Grodzka 42, Kraków
Niedziela, godz: 21:00

Poniedziałek19 lutego

Ragnar Ólafsson w Krakowie – kameralny koncert w mieszkaniu

plac Inwalidów, 30-033 Kraków, Polska, Ryn
Poniedziałek, godz: 21:00

Środa21 lutego

Despised Icon

Klub u Bazyla, Poznań
Środa, godz: 20:00

Czwartek22 lutego

Anita Lipnicka & the Hats

Klub Wytwórnia, Łódź
Czwartek, godz: 20:00

Piątek23 lutego

Bracia Figo Fagot

klub Stodoła, Warszawa
Piątek, godz: 21:00

PATO PARTY

D.K. Luksus, Wrocław
Piątek, godz: 21:00

Emeli Sandé

Tauron Arena Kraków, Kraków
Piątek, godz: 21:00

Sobota24 lutego

Urszula 35lecie

Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Sobota, godz: 19:00

Światło nocne – koncert Natalii Przybysz

Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
Sobota, godz: 19:00

Fertile Hump + The Saturday Tea

Klub pod Minogą, Poznań
Sobota, godz: 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2018

Hala widowiskowo-sportowa Arena, Poznań
Sobota, godz: 21:00

AgilePM

Wroclaw [Wroclove], Wrocław
Sobota, godz: 10:00

Niedziela25 lutego

Tyga

Klub Proxima, Warszawa
Niedziela, godz: 20:00

As It Is

Klub pod Minogą, Poznań
Niedziela, godz: 19:00

Wtorek27 lutego

Son Lux

Progresja, Warszawa
Wtorek, godz: 21:00

Środa28 lutego

Toto

Tauron Arena Kraków, Kraków
Środa, godz: 20:00

Czwartek01 marca

Retro Weekend Festival 2018

Warszawa, Masovian Voivodeship, Warta
Czwartek, godz: 21:00

Lukas Rieger – Open Stage

klub Stodoła, Warszawa
Czwartek, godz: 19:00

Piątek02 marca

The Game / 2 III

Klub Poziom, Nowy Sącz
Piątek, godz: 19:30

Eliminacje (Poznań) EMERGENZA FESTIVAL PL

Klub u Bazyla, Poznań
Piątek, godz: 20:00

Eliminacje (Poznań) EMERGENZA FESTIVAL PL

Klub u Bazyla, Poznań
Piątek, godz: 20:00

Sobota03 marca

Andropauza 3

Kino Apollo Teatr, Poznań
Sobota, godz: 18:00

The Game

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 19:30

Breakout Symfonicznie: koncert pamięci M.Kubasińskiej i T.Nalepy

Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB), Wrocław
Sobota, godz: 21:00

Niedziela04 marca

Tropem Wilczym Poznań 2018

Poznań, Greater Poland Voivodeship, Poznań
Niedziela, godz: 10:30

Czwartek08 marca

Franz Ferdinand

klub Stodoła, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Sobota10 marca

HALO

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Punk Fest 2018: Booze & Glory, Los Fastidios, Rude Pride i inni

Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Sobota, godz: 17:00

Avishai Cohen Trio with Brno Philharmonic

Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Sobota, godz: 20:00

HALO

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Niedziela11 marca

Traitors + Lotus Eater

Klub pod Minogą, Poznań
Niedziela, godz: 20:00

Czwartek15 marca

ROME

Klub Studencki Żaczek, Kraków
Czwartek, godz: 19:00

Piątek16 marca

Therion + Imperial age, Null Positiv

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Piątek, godz: 20:00

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet / 16.03 / Poznań

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Poznań
Piątek, godz: 20:00

Bloodlights at Café Central

Central Cafe, Wrocław
Piątek, godz: 22:00

XII Kongres Top Medical trends

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Piątek, godz: 10:00

Daniel Spaleniak

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, Kraków
Piątek, godz: 21:00

Sobota17 marca

Therion + Imperial age, Null Positiv

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Perfect Akustycznie

Klub Wytwórnia, Łódź
Sobota, godz: 21:00

Dancehall or Die & Special Gyal Poland

Poznań, Greater Poland Voivodeship, Poznań
Sobota, godz: 11:00

ROME – 17.03. Poznań, U Bazyla

Klub u Bazyla, Poznań
Sobota, godz: 20:30

Niedziela18 marca

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet / 18.03 / Olsztyn

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, Olsztyn
Niedziela, godz: 19:00

Insomnium + Tribulation

Progresja, Warszawa
Niedziela, godz: 19:30

Poniedziałek19 marca

G3 (Satriani, Petrucci, Roth)

Torwar, Warszawa
Poniedziałek, godz: 19:00

Środa21 marca

Black Label Society

klub Stodoła, Warszawa
Środa, godz: 19:00

Czwartek22 marca

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet / 22.03 / Łódź

Klub Wytwórnia, Łódź
Czwartek, godz: 19:00

Stanisław Soyka & Buba Kuyateh w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor, Wrocław
Czwartek, godz: 21:00

Waka Flocka Flame

Klub Proxima, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Piątek23 marca

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet / 23.03 / Katowice

Fabryka Porcelany, Katowice
Piątek, godz: 20:00

II Urodziny Warsztatu!

Warsztat, Kraków
Piątek, godz: 17:00

Wrocławski Festiwal Edukacji 2018

Stadion Wrocław, Wrocław
Piątek, godz: 11:00

Jamie Lawson

Klub Proxima, Warszawa
Piątek, godz: 20:00

Sobota24 marca

Ablaye cissoko

Dom Bretanii Rynek 37 Poznan, Poznań
Sobota, godz: 20:00

FB live #1 Marek Kozera

3D Technology Park - Kozera Foundation, Poznań
Sobota, godz: 19:00

Natalia Przybysz powraca do Wrocławia!

Akademia CLUB, Wrocław
Sobota, godz: 21:00

Majid Jordan

NIEBO, Warszawa
Sobota, godz: 19:30

Niedziela25 marca

Sylwia Lipka Na Fali

Stary Klasztor, Wrocław
Niedziela, godz: 16:00

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet / 25.03 / Lublin

Klub30 Lublin, Lublin
Niedziela, godz: 18:00

Wtorek27 marca

WWW 2018: Rejjie Snow

TEATR WARSawy, Warta
Wtorek, godz: 19:00

Środa04 kwietnia

Editors

Progresja, Warszawa
Środa, godz: 18:30

Niedziela08 kwietnia

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet / 8.04 / Kraków

Klub Studio, Kraków
Niedziela, godz: 18:00

Benjamin Britten: War Requiem

Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Niedziela, godz: 18:00

Piątek13 kwietnia

Kult Akustik 2018 Wrocław

Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB), Wrocław
Piątek, godz: 19:00

Czwartek19 kwietnia

Batushka, Obscure Sphinx + Support

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Czwartek, godz: 18:00

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference

Miasto Poznań, Poznań
Czwartek, godz: 11:00

Sobota21 kwietnia

Blog Conference Poznań 2018

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Sobota, godz: 9:00

Wtorek24 kwietnia

Yasmin Levy powraca do Wrocławia!

Sopot, Sopot
Wtorek, godz: 19:30

Sobota28 kwietnia

Niedziela29 kwietnia

Kvelertak

Klub Firlej, Wrocław
Niedziela, godz: 19:30

Sobota12 maja

Tester Gier / Interceptor / Tassack

Elizjum, Poznań
Sobota, godz: 19:00

Urban Style 2018 – Joseph Go

Poznań, Greater Poland Voivodeship, Poznań
Sobota, godz: 10:00

Wtorek15 maja

Mei Yi Foo / Michał Klauza / Uczestnicy Akademii Orkiestrowej

Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Wtorek, godz: 19:00

Sobota19 maja

AEROFestival 2018

,
Sobota, godz: 9:00

Marvel Pyrkon 2018

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Sobota, godz: 14:00

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Sobota, godz: 19:00

Wtorek05 czerwca

Father John Misty

Palladium, Warszawa
Wtorek, godz: 19:00

Piątek26 października

Within Temptation

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Piątek, godz: 19:00

Sobota27 października

Within Temptation

Torwar, Warszawa
Sobota, godz: 19:00