Wtorek25 lipca

Urban Highline Festival 2017

Lublin, Lublin Voivodeship, Lublin
Wtorek, godz: 10:00

Środa26 lipca

Skrzydła Kobiety

Park Inn by Radisson Krakow Hotel, Kraków
Środa, godz: 17:00

Symphony Concert 17 Festiwal Ogrody Muzyczne

Zamek Królewski w Warszawie, Warta
Środa, godz: 19:00

Czwartek27 lipca

Jessie Ware

Palladium, Warszawa
Czwartek, godz: 19:00

Piątek28 lipca

Audioriver 2017

Audioriver Festival, Płock
Piątek, godz: 16:00

Samobójca wg Nikołaja Erdmana

Teatr Nowy w Krakowie, Kraków
Piątek, godz: 20:00

Koncert Akustyczni Band

ulica Floriana Straszewskiego, 31-109 Kraków, Polska, Ryn
Piątek, godz: 21:00

Euforia Festival 2017

Boszkowo-Letnisko, Ryn
Piątek, godz: 20:00

Sobota29 lipca

The Real McKenzies

B90, Gdańsk
Sobota, godz: 19:00

Malowanie Nicią (Grupa I sobota)

RobotkiStefci, Wrocław
Sobota, godz: 10:00

Electrotherapy

Backstage Studio, Warta
Sobota, godz: 22:00

Niedziela30 lipca

HOLI COLOR Flashmob

Wroclaw Old Town, Wrocław
Niedziela, godz: 15:00

Koncert Tomasza Stockingera

Szczecińska Agencja Artystyczna, Szczecin
Niedziela, godz: 12:00

Marek Piekarczyk Akustycznie podczas Koncertów Pod Gwiazdami

Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu, Toruń
Niedziela, godz: 21:00

Wtorek01 sierpnia

LUCKY CHOPS (KRAKÓW)

Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Wtorek, godz: 18:00

Piątek04 sierpnia

Audiolake Festival 8

,
Piątek, godz: 17:00

Giżycko na Fali Disco – Giżycka Gala Disco Polo

Twierdza Boyen w Giżycku, Giżycko
Piątek, godz: 19:00

Letnia Scena – Sound Me

Stary Klasztor, Wrocław
Piątek, godz: 20:00

Russkaja Dusza – Michał Hajduczenia & Magdalena Cysewska

Otwarta Przestrzeń Światłownia, Bydgoszcz
Piątek, godz: 18:00

Sobota05 sierpnia

Maciej Maleńczuk

B90, Gdańsk
Sobota, godz: 20:00

Czas na Solo vol 2!

Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Wrocław
Sobota, godz: 9:00

Andrea Bocelli

Wały Chrobrego, Szczecin, Zachodniopomorskie, Poland, Ryn
Sobota, godz: 20:00

The Nierobbers

Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Szczecin
Sobota, godz: 15:00

XXI urodziny Pilona

Klub Vinyl, Rzeszów
Sobota, godz: 21:00

Przylapani na brodzie

Afterbeng Domówka, Kraków
Sobota, godz: 22:00

Międzynarodowy dzień piwa!

Krakow Rynek Growny, Kraków
Sobota, godz: 0:01

Jazz Na Starówce: Marek Napiórkowski Sextet

Warszawa Starówka, Ryn
Sobota, godz: 19:00

Niedziela06 sierpnia

Dzielny i Samodzielny – budowanie pewności siebie psów w pracy

Instytut Kynologiczny Drużyny G, Kraków
Niedziela, godz: 15:00

Poniedziałek07 sierpnia

Środa09 sierpnia

Rapture UK, Domain

Koniec Świata, Toruń
Środa, godz: 20:00

Czwartek10 sierpnia

Architects: 10.08.2017 Warszawa, Proxima

Klub Proxima, Warszawa
Czwartek, godz: 19:00

Letnia Scena w Starej Piwnicy – Distant Nights

Stara Piwnica, Wrocław
Czwartek, godz: 20:00

Siberian Meat Grinder

Dwa Światy, Toruń
Czwartek, godz: 19:30

Bisquit

Cud nad Wisłą, Warta
Czwartek, godz: 20:00

Domain, Rapture

Pogłos, Warta
Czwartek, godz: 19:00

Piątek11 sierpnia

Sabat Czarownic 2017 – Psytrance Party

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdańsk
Piątek, godz: 20:00

XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

Tauron Arena Kraków, Kraków
Piątek, godz: 0:00

Hummingbird Blues 2017

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Kraków
Piątek, godz: 12:00

NiuCon 8

Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu Aula im. Jana Pawła II, Wrocław
Piątek, godz: 10:00

The Defectives, Beer Belly

Przychodnia Skłot, Warta
Piątek, godz: 19:00

Folk Metal Night

VooDoo Club, Warta
Piątek, godz: 19:00

Sobota12 sierpnia

90 Festival 2017

Dolina Trzech Stawów - Muchowiec Katowice, Katowice
Sobota, godz: 17:00

Beer Geek Summer

Zaklęte Rewiry, Wrocław
Sobota, godz: 19:00

Parampampam Trio i Bird Of Either

Klub Storrady, Szczecin
Sobota, godz: 20:30

Recital fortepianowy: Eric Lu

Filharmonia Narodowa w Warszawie, Warszawa
Sobota, godz: 17:00

Niedziela13 sierpnia

Robbie Williams

PGE Narodowy, Warta
Niedziela, godz: 18:00

Poniedziałek14 sierpnia

The Amity Affliction

Klub Proxima, Warszawa
Poniedziałek, godz: 20:00

Rival Sons

Zaklęte Rewiry, Wrocław
Poniedziałek, godz: 19:30

RIVAL SONS

Zaklęte Rewiry, Wrocław
Poniedziałek, godz: 19:30

Warsztaty Muzyki Niezwykłej 2017

Dominikanie Kraków, Kraków
Poniedziałek, godz: 8:00

Perfume Genius koncert

NIEBO, Warszawa
Poniedziałek, godz: 21:00

Recital fortepianowy: Szymon Nehring

Filharmonia Narodowa w Warszawie, Warszawa
Poniedziałek, godz: 17:00

Electrocity

Klasztor Lubiąż, Lubin
Poniedziałek, godz: 19:00

TEDE

Klub na Fali, Boszkowo, Bojanowo
Poniedziałek, godz: 21:00

Wtorek15 sierpnia

Rival Sons

Klub Muzyczny Ucho, Gdynia
Wtorek, godz: 19:30

Nadzwyczajny koncert oratoryjny: Vespro della Beata Vergine

Filharmonia Narodowa w Warszawie, Warszawa
Wtorek, godz: 21:30

Recital fortepianowy: Seong-Jin Cho

Filharmonia Narodowa w Warszawie, Warszawa
Wtorek, godz: 18:00

Środa16 sierpnia

Koncert symfoniczny: Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini

Filharmonia Narodowa w Warszawie, Warszawa
Środa, godz: 20:00

Czwartek17 sierpnia

Napoleon [UK]

Carpe Diem, Wrocław
Czwartek, godz: 19:00

MAKAR & Children of the Corn

Zakład, Leszno
Czwartek, godz: 20:00

Piątek18 sierpnia

CROPP BALTIC GAMES – 10th Year Anniversary

Plac Zebrań Ludowych, Gdańsk
Piątek, godz: 12:00

The Spin Note

ul. Straszewskiego 27 (wejście od ul. Jabłonowskich), 31-113 Kraków, Poland, Ryn
Piątek, godz: 20:00

II koncert Grzegorza Wilka

Burger Mama, Warta
Piątek, godz: 20:00

II koncert Grzegorza Wilka

Burger Mama, Warta
Piątek, godz: 20:00

Muszla Fest 2017 – gastro & merch

Myślęcinek - Leśny Park Kultury i Wypoczynku, Bydgoszcz
Piątek, godz: 16:00

Sobota19 sierpnia

Capital of Rock 2017

Stadion Wrocław, Wrocław
Sobota, godz: 14:00

The Prodigy + Wolfmother Capital of ROCK 2017

Stadion Miejski (Wrocław), Wrocław
Sobota, godz: 14:00

Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus 2017

Wrocławski Rynek, Wrocław
Sobota, godz: 0:00

Przejazd na Capital Of Rock do Wrocławia

Stadion Wrocław, Wrocław
Sobota, godz: 14:00

Guiding Lights

Klub Storrady, Szczecin
Sobota, godz: 20:30

Revolution Club Festival – Summer Edition 2017

Ook Obornicki Ośrodek Kultury, Oborniki
Sobota, godz: 20:00

Niedziela20 sierpnia

Amorphis

Klub Muzyczny Ucho, Gdynia
Niedziela, godz: 19:00

Converge + Havok, Gorguts

Klub Proxima, Warszawa
Niedziela, godz: 20:00

Prezentacja Cygańskiej Orkiestry

Aula Uniwersytecka, Poznań
Niedziela, godz: 14:00

Poniedziałek21 sierpnia

Amorphis

Klub u Bazyla, Poznań
Poniedziałek, godz: 19:00

Phantogram

Palladium, Warszawa
Poniedziałek, godz: 19:00

Wtorek22 sierpnia

Środa23 sierpnia

Czwartek24 sierpnia

Inter. folklore festival ”Krakowiak’

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Kraków
Czwartek, godz: 10:00

Allah-Las

NIEBO, Warszawa
Czwartek, godz: 19:00

Piątek25 sierpnia

Metalowe Zwierzaki vol.2

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka, Warta
Piątek, godz: 20:00

V Ogólnopolski Zlot Nocnych Łowców

Poznań, Greater Poland Voivodeship, Poznań
Piątek, godz: 12:00

Sobota26 sierpnia

Anna Dereszowska

B90, Gdańsk
Sobota, godz: 19:00

Koncert Marcin Wyrostek

ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Sobota, godz: 20:00

Małpoludy + James Button Band

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka, Warta
Sobota, godz: 20:00

Urban Fest Bydgoszcz Hip-Hop Festiwal 2017

Myślęcinek - Leśny Park Kultury i Wypoczynku, Bydgoszcz
Sobota, godz: 16:00

Poniedziałek28 sierpnia

Marcin Sokołowski

Rock'n'Roll Tattoo and Piercing Wrocław, Wrocław
Poniedziałek, godz: 11:00

Czwartek31 sierpnia

Soundrive Fest 2017

B90, Gdańsk
Czwartek, godz: 18:00

Tan(GO)thic 2017 – Tango Marathon 5 edition

Starówka Toruń, Toruń
Czwartek, godz: 20:00

Piątek01 września

Gienek Loska

Mustang Live Music Club, Poznań
Piątek, godz: 20:00

Goście w Polskim: Pożar w Burdelu. Muzeum Wolności

Teatr Polski w Warszawie, Warta
Piątek, godz: 21:00

Sobota02 września

Ritualz [Meksyk]

Projekt LAB, Poznań
Sobota, godz: 19:00

God Bless DnB vol. 17

Święta Krowa, Kraków
Sobota, godz: 22:00

III Festiwal Oper Barokowych Dramma per Musica

Muzeum Łazienki Królewskie, Warta
Sobota, godz: 18:00

Happysad na Pyrlandia Aquanet Festival 2017

Pralnia, Wrocław
Sobota, godz: 15:00

Iron Warriors Team III – GALA Finałowa

Hala sportowo-widowiskowa Łuczniczka, Bydgoszcz
Sobota, godz: 20:00

Niedziela03 września

Bydgoszcz Holi Festival – Święto Kolorów w Bydgoszczy

Polana Różoploe Myślęcinek, Bydgoszcz
Niedziela, godz: 16:00

Środa06 września

Chris Botti

Hala Stulecia We Wrocławiu, Wrocław
Środa, godz: 20:30

Chris Botti

Centennial Hall, Wrocław
Środa, godz: 20:30

Koszykarska Liga Biznesu w Krakowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji, Kraków
Środa, godz: 18:00

Koncert „Intymnie”

Festiwal Twórczej Integracji, Kraków
Środa, godz: 19:00

Czwartek07 września

Cukierki

Stara Rzeźnia, Szczecin
Czwartek, godz: 20:00

Piątek08 września

SVGV

Klub pod Minogą, Poznań
Piątek, godz: 19:00

Kazik & Kwartet ProForma

Stadion Wrocław, Wrocław
Piątek, godz: 20:00

Sobota09 września

Ray Wilson

Centrum Kultury Zamek, Poznań
Sobota, godz: 20:00

GPP

,
Sobota, godz: 20:00

FIWE 2017

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Warta
Sobota, godz: 11:00

Debiuty PZKFiTS, Grand Prix Polski

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Warta
Sobota, godz: 9:00

Joao i Giedre w La Rosa Negra. Warsztaty Kizomba/Semba

La Rosa Negra - Szkoła Tańca, Wrocław
Sobota, godz: 13:00

GPP III release party: Dom Zły, Black Noise, Hidden World, GPP

Centrum Reanimacji Kultury, Wrocław
Sobota, godz: 20:00

Albano & Romina Power Concert 2017

Lublin, Lublin Voivodeship, Lublin
Sobota, godz: 20:00

KaeN/Lublin/Graffiti

Klub Graffiti, Lublin
Sobota, godz: 20:00

Niedziela10 września

Ray Wilson

Zaklęte Rewiry, Wrocław
Niedziela, godz: 20:00

Skoda Poznań Bike Challenge 2017

Miasto Poznań, Poznań
Niedziela, godz: 7:00

Akademia Gitary: festiwal / Dire Straits Symfonicznie

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Poznań
Niedziela, godz: 18:00

Gala Balet Opera Operetka

Teatr Letni w Szczecinie, Szczecin
Niedziela, godz: 19:00

2. Półmaraton Szpot Swarzędz

Swarzędz gmina, Greater Poland Voivodeship, Swarzędz
Niedziela, godz: 10:00

Poniedziałek11 września

Nervosa Agony Tour

Zet Pe Te, Kraków
Poniedziałek, godz: 18:00

Wtorek12 września

Nervosa Agony Tour

VooDoo Club, Warta
Wtorek, godz: 18:00

Czwartek14 września

Kayah i Bregović

Klub Wytwórnia, Łódź
Czwartek, godz: 20:00

Melanie Charles International Quartet (USA/PL)

Blue Note Poznań, Poznań
Czwartek, godz: 20:00

Piątek15 września

Kayah i Bregović

Gdynia Arena, Gdynia
Piątek, godz: 20:00

Calle de Timberos 2017

Wrocław, Wrocław
Piątek, godz: 12:00

CIRYAM

Zet Pe Te, Kraków
Piątek, godz: 19:00

The Sisters Of Mercy + The Membranes

Progresja, Warszawa
Piątek, godz: 18:30

Sobota16 września

Kayah i Bregović

Arena Szczecin, Szczecin
Sobota, godz: 20:00

James Lavelle

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 19:00

WBW 2017

Przybij Piątaka, Wrocław
Sobota, godz: 18:00

SPOX NIGHT festiwal 1

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Sobota, godz: 18:00

Mistrzostwa Polski FTS Formacji Tanecznych Kraków 2017

ulica Władysława S. Reymonta 22, 30-073 Kraków, Polska, Ryn
Sobota, godz: 14:00

Shag Forge: Martí Gasool & Sandy Lewis

Warszawa, Ryn
Sobota, godz: 10:00

James Lavelle DJ Set Progresja

Warszawa, Masovian Voivodeship, Warta
Sobota, godz: 19:00

Forest Run 2017

Wielkopolski Park Narodowy, Ryn
Sobota, godz: 8:00

Niedziela17 września

Cohen i kobiety

Klub Wytwórnia, Łódź
Niedziela, godz: 19:00

Blues na Mariackiej 2017

Katowice Mariacka, Katowice
Niedziela, godz: 17:00

FINK

klub Stodoła, Warszawa
Niedziela, godz: 18:00

Poniedziałek18 września

Kayah i Bregović

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Poniedziałek, godz: 20:00

Wtorek19 września

Kayah i Bregović

Hala „Orbita”, Wrocław
Wtorek, godz: 20:00

Grai & SatanaKozёl

B90, Gdańsk
Wtorek, godz: 18:30

Erasmus Krakow Semester Opening Party 2017

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Kraków
Wtorek, godz: 22:00

Papa Roach

Progresja, Warszawa
Wtorek, godz: 19:00

Alicja w Krainie Czarów

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Poznań
Wtorek, godz: 11:00

Środa20 września

Dirty Dancing Show w Poznaniu!

MTP Sala Ziemi, Poznań
Środa, godz: 19:00

Dirty Dancing Show

MTP Sala Ziemi, Poznań
Środa, godz: 19:00

Riverside

Dom Kultury Słowianin, Szczecin
Środa, godz: 19:00

Credit Matters VI

Qubus Hotel Kraków, Kraków
Środa, godz: 17:00

Czwartek21 września

Kayah i Bregović

Hala Wisły, Kraków
Czwartek, godz: 20:00

Adam Bałdych

Teatr Syrena, Warta
Czwartek, godz: 19:00

Fink

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Poznań
Czwartek, godz: 18:00

Me and That Man

Lizard King Toruń, Toruń
Czwartek, godz: 18:00

Piątek22 września

Kayah i Bregović

Progresja, Warszawa
Piątek, godz: 20:00

33 Arkones

Dom Kultury Kolejarza, Poznań
Piątek, godz: 16:00

Michał Szpak

Zaklęte Rewiry, Wrocław
Piątek, godz: 20:00

OSA Festival 2017

Państwowa Galeria Sztuki, Sopot
Piątek, godz: 21:00

Umarłe Miasto

Spotkania Kultur, Lublin
Piątek, godz: 18:00

Sobota23 września

Marsz Równości – Poznań Pride Week 2017

Poznań, Poznań
Sobota, godz: 13:00

Fredag Den 13:e

Centrum Reanimacji Kultury, Wrocław
Sobota, godz: 19:00

Roztańczony PGE Narodowy 2017

PGE Narodowy, Warta
Sobota, godz: 19:00

Kayah i Bregovi (druga data)

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

II Ogólnopolski Zlot Fanów Pearl Jam 2017

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka, Warta
Sobota, godz: 19:00

Kuba Więcek Trio – Nowi Mistrzowie

Blue Note Poznań, Poznań
Sobota, godz: 20:00

Niedziela24 września

40- lecie zespołu Pod Budą

Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Niedziela, godz: 20:00

Lipali Akustycznie

Blue Note Poznań, Poznań
Niedziela, godz: 20:00

S!N – Poznań (PL)

Klub pod Minogą, Poznań
Niedziela, godz: 20:00

Me And That Man

Zaklęte Rewiry, Wrocław
Niedziela, godz: 19:00

Hydrozagadka

Warsaw, Poland, Ryn
Niedziela, godz: 20:00

Poniedziałek25 września

40- lecie zespołu Pod Budą

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin
Poniedziałek, godz: 19:00

Sasha Boole

Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Wrocław
Poniedziałek, godz: 20:00

Timber Timbre

Klub Proxima, Warszawa
Poniedziałek, godz: 19:00

Sasha Boole – koncert w mieszkaniu

Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Wrocław
Poniedziałek, godz: 20:00

Kasia Stankiewicz

Kuźnia Kulturalna, Warszawa
Poniedziałek, godz: 20:30

Środa27 września

Seether

Progresja, Warszawa
Środa, godz: 19:00

Seether

Progresja, Warszawa
Środa, godz: 19:00

T E N O R Z Y

Aula UAM, Poznań
Środa, godz: 18:00

Czwartek28 września

SALK

Klubokawiarnia Meskalina, Poznań
Czwartek, godz: 19:00

Piątek29 września

Nocna Giełda Gier Wideo

Ars Independent, Katowice
Piątek, godz: 17:00

Festiwal NADA

The Club, Kraków
Piątek, godz: 20:00

SecretPartyLSP: Novika&Mr.Lex / Carsky / DazedBros / Millu/Miba

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Kraków
Piątek, godz: 20:00

Sobota30 września

X lecie Biura Ochrony Rapu – NOWY Termin

Hala Arena, Poznań
Sobota, godz: 19:00

Tribute to Metallica show!

Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Sobota, godz: 20:00

Koncert Jubileuszowy – 50-lecie

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, Poznań
Sobota, godz: 0:00

Dub Arena #8

Hala Arena, Poznań
Sobota, godz: 21:30

Między Łóżkami- spektakl komediowy/ Lublin/ CSK

Spotkania Kultur, Lublin
Sobota, godz: 16:30

Koncert Pectus – Toruń

Arena Toruń, Toruń
Sobota, godz: 17:50

God Be Gone Now

VooDoo Club, Warta
Sobota, godz: 18:00

Niedziela01 października

Projekt

Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Wrocław
Niedziela, godz: 23:59

Siesta W Drodze: LURA

Klub Wytwórnia, Łódź
Niedziela, godz: 19:30

Poniedziałek02 października

Slowdive

Palladium, Warszawa
Poniedziałek, godz: 19:00

Andrzej Piaseczny 25-tour

Opera Nova w Bydgoszczy, Bydgoszcz
Poniedziałek, godz: 20:00

Wtorek03 października

Koncert Muzyki Filmowej

Hala Arena, Poznań
Wtorek, godz: 19:00

Środa04 października

Spiral Stairs

B90, Gdańsk
Środa, godz: 19:00

Czwartek05 października

Pożar w Burdelu

Hala Stulecia Wroclaw, Wrocław
Czwartek, godz: 19:00

Piątek06 października

PGA 2017

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Piątek, godz: 15:00

Bracia Figo Fagot

klub Stodoła, Warszawa
Piątek, godz: 20:00

THePETEBOX + Bartas Szymoniak

Scenografia, Łódź
Piątek, godz: 20:00

Sobota07 października

Czesław Śpiewa

CK Wiatrak, Zabrze
Sobota, godz: 20:00

Me And That Man

Klub Wytwórnia, Łódź
Sobota, godz: 19:00

Niedziela08 października

TSA

Blue Note Poznań, Poznań
Niedziela, godz: 19:30

Środa11 października

Archgoat Bölzer Svartidauði

B90, Gdańsk
Środa, godz: 18:00

Czwartek12 października

Brother Firetribe

Klub Firlej, Wrocław
Czwartek, godz: 18:30

Gregory Porter

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Katowice
Czwartek, godz: 19:00

Kortez

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, Olsztyn
Czwartek, godz: 20:00

Sobota14 października

Natalia Przybysz

Scena, Sopot
Sobota, godz: 20:00

Ennio Morricone

Hala Arena, Poznań
Sobota, godz: 20:00

Koncert CZZK

Plażowa, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Natalia Przybysz

Scena Sopot, Sopot
Sobota, godz: 20:00

Niedziela15 października

Satyricon

Progresja, Warszawa
Niedziela, godz: 18:30

Imany

Torwar, Warszawa
Niedziela, godz: 18:30

Natalia Przybysz

Centrum Kultury Zamek, Poznań
Niedziela, godz: 20:00

Kortez

Teatr Variete Muza, Koszalin
Niedziela, godz: 19:00

Lucifer’s Friend

Kuźnia Bydgoszcz, Bydgoszcz
Niedziela, godz: 19:00

Poniedziałek16 października

40- lecie zespołu Pod Budą

Aula Uniwersytecka, Poznań
Poniedziałek, godz: 19:00

Imany

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Poniedziałek, godz: 18:30

Wtorek17 października

KARI

klub Stodoła, Warszawa
Wtorek, godz: 19:00

Machine Gun Kelly

Hala Wisły, Kraków
Wtorek, godz: 19:00

Czwartek19 października

Happysad

klub Stodoła, Warszawa
Czwartek, godz: 18:00

Sławomir

Progresja, Warszawa
Czwartek, godz: 19:00

Piątek20 października

Podwórkowi Chuligani

Klub pod Minogą, Poznań
Piątek, godz: 18:30

Sobota21 października

U2 Symfonicznie Wrocław

Hala „Orbita”, Wrocław
Sobota, godz: 18:00

Lady Pank Akustycznie

Arena Szczecin, Szczecin
Sobota, godz: 19:00

Amber Run

NIEBO, Warszawa
Sobota, godz: 21:00

Cjalis

Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Sobota, godz: 20:00

Niedziela22 października

Andrzej Piaseczny

MTP Sala Ziemi, Poznań
Niedziela, godz: 18:00

R5

Progresja, Warszawa
Niedziela, godz: 19:00

Poniedziałek23 października

Pod Budą

Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa
Poniedziałek, godz: 19:00

Dying Fetus

Klub u Bazyla, Poznań
Poniedziałek, godz: 19:00

Wtorek24 października

Nick Cave & The Bad Seeds

James Blunt at Torwar Hall, Warsaw, Warta
Wtorek, godz: 18:00

Środa25 października

David Garrett with his band

Tauron Arena Kraków, Kraków
Środa, godz: 20:00

Forest Swords

TEATR WARSawy, Warta
Środa, godz: 20:00

Czwartek26 października

Triggerfinger

Klub u Bazyla, Poznań
Czwartek, godz: 19:30

Piątek27 października

Triggerfinger

Klub Proxima, Warszawa
Piątek, godz: 19:30

Sobota28 października

AnimeCon Halloween

Poznań, Poznań
Sobota, godz: 0:00

Cory Henry

Miłość Kredytowa 9, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Airbourne

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Sobota, godz: 19:00

Triggerfinger

Klub Proxima, Warszawa
Sobota, godz: 19:30

Wtorek31 października

Miśkiewicz, Możdżer, Nahorny, Jagodziński i inni

Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa
Wtorek, godz: 21:00

Organek

Klub Wytwórnia, Łódź
Wtorek, godz: 21:00

Ania Dąbrowska

Palladium, Warszawa
Wtorek, godz: 21:00

Bromberg Calling #18

MÓZG, Bydgoszcz
Wtorek, godz: 23:00

Czwartek02 listopada

Kadavar

Progresja, Warszawa
Czwartek, godz: 19:30

Piątek03 listopada

Kortez

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Poznań
Piątek, godz: 21:00

Sobota04 listopada

Maleo Reggae Rockers i 2Tm2,3 – 20-lecie

klub Stodoła, Warszawa
Sobota, godz: 19:00

Kortez

Sala Koncertowa, Szczecin
Sobota, godz: 21:00

Dezerter i 1125

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Bydgoszcz
Sobota, godz: 21:00

Niedziela05 listopada

Kortez

Mck Gorzów, Gorzów Wielkopolski
Niedziela, godz: 20:00

Poniedziałek06 listopada

Kortez

Piwnica Artystyczna Kawon, Zielona Góra
Poniedziałek, godz: 20:00

Czwartek09 listopada

Sławomir

A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
Czwartek, godz: 20:00

Renata Przemyk

Blue Note Poznań, Poznań
Czwartek, godz: 20:00

Piątek10 listopada

Mayday Poland

Spodek, Katowice
Piątek, godz: 18:00

Luxtorpeda

klub Stodoła, Warszawa
Piątek, godz: 20:00

Sławomir

Klub Muzyczny B17, Poznań
Piątek, godz: 21:00

Badbadnotgood

Palladium, Warszawa
Piątek, godz: 20:00

Sobota11 listopada

Impericon Never Say Die!

Zaklęte Rewiry, Wrocław
Sobota, godz: 18:00

Niedziela12 listopada

Disco Attack | 3 edycja

Spodek, Katowice
Niedziela, godz: 19:00

Disco Attack 3 edycja

Spodek, Katowice
Niedziela, godz: 19:00

Coma

Dom Kultury Słowianin, Szczecin
Niedziela, godz: 20:00

Wtorek14 listopada

Kortez TRIO

Spotkania Kultur, Lublin
Wtorek, godz: 20:00

40- lecie zespołu Pod Budą

Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera, Opole
Wtorek, godz: 20:00

Czwartek16 listopada

Xxanaxx

klub Stodoła, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Sun Kil Moon

Palladium, Warszawa
Czwartek, godz: 21:00

Piątek17 listopada

25- lecie Illusion

Centrum Kultury Zamek, Poznań
Piątek, godz: 21:00

Kortez

Fabryka Porcelany, Katowice
Piątek, godz: 21:00

Sobota18 listopada

Shibalba + Devathorn

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdańsk
Sobota, godz: 20:00

25- lecie Illusion

Dom Kultury Słowianin, Szczecin
Sobota, godz: 21:00

40-lecie Zespołu Pod Budą

Polska Filharmonia Bałtycka ul. Ołowianka 1 Gdańsk, Ryn
Sobota, godz: 20:00

Natalia Przybysz

Klub Wytwórnia, Łódź
Sobota, godz: 21:00

IRA – XXX-lecie zespoł

klub Stodoła, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Grunge show: Poligon nr. 4 & Vierna

Piwnica Music & Beer, Bydgoszcz
Sobota, godz: 20:00

Niedziela19 listopada

25 – lecie Illusion

B90, Gdańsk
Niedziela, godz: 21:00

Marek Dyjak

Scena na Piętrze, Poznań
Niedziela, godz: 20:00

Wtorek21 listopada

Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya

Hala Arena, Poznań
Wtorek, godz: 15:30

Czwartek23 listopada

Oh Wonder

Palladium, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Piątek24 listopada

25 – lecie Illusion

Klub Proxima, Warszawa
Piątek, godz: 21:00

HEY Fayrant Tour

Torwar, Warszawa
Piątek, godz: 21:00

Coma

Klub Muzyczny B17, Poznań
Piątek, godz: 20:00

Oh Wonder

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Piątek, godz: 20:00

Sobota25 listopada

WASP

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 19:30

25-lecie Illusion

Klub Graffiti, Lublin
Sobota, godz: 21:00

HEY Fayrant Tour

Azoty Arena, Szczecin
Sobota, godz: 21:00

Farben Lehre, The Analogs, Wasted

Estrada Stagebar, Bydgoszcz
Sobota, godz: 20:00

Another Pink Floyd Koncert w Bydgoszczy

Kinoteatr Adria, Bydgoszcz
Sobota, godz: 20:00

Niedziela26 listopada

25 – lecie Illusion

Estrada Stagebar, Bydgoszcz
Niedziela, godz: 21:00

HEY Fayrant Tour

Hala „Orbita”, Wrocław
Niedziela, godz: 20:00

Wtorek28 listopada

Helloween Pumpkins United

Hala Wisły, Kraków
Wtorek, godz: 21:00

MEW

NIEBO, Warszawa
Wtorek, godz: 20:00

Środa29 listopada

Milky Chance

Progresja, Warszawa
Środa, godz: 20:00

MEW

B90, Gdańsk
Środa, godz: 20:00

Piątek01 grudnia

25-lecie Illusion

Zaklęte Rewiry, Wrocław
Piątek, godz: 21:00

Paweł Domagała

MTP Sala Ziemi, Poznań
Piątek, godz: 21:00

KAT & Roman Kostrzewski

Klub u Bazyla, Poznań
Piątek, godz: 21:00

Sobota02 grudnia

HEY Fayrant Tour

Hala Arena, Poznań
Sobota, godz: 21:00

Lady Pank

klub Stodoła, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Niedziela03 grudnia

HEY Fayrant Tour

ERGO ARENA, Gdańsk
Niedziela, godz: 20:00

Coma

klub Stodoła, Warszawa
Niedziela, godz: 20:00

Jethro Tull IAN Anderson

Hala sportowo-widowiskowa Łuczniczka, Bydgoszcz
Niedziela, godz: 20:00

Wtorek05 grudnia

Moscow City Ballet – Jezioro Łabędzie

Opera Nova, Bydgoszcz
Wtorek, godz: 17:30

Piątek08 grudnia

Gentleman Mtv Unplugged

Progresja, Warszawa
Piątek, godz: 21:00

Sobota09 grudnia

Krzysztof Zalewski

Dom Kultury Słowianin, Szczecin
Sobota, godz: 21:00

Niedziela10 grudnia

Krzysztof Zalewski

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Poznań
Niedziela, godz: 21:00

Sobota16 grudnia

Piwnica Pod Baranami – Kolędy

Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
Sobota, godz: 20:00