Ceremony

15 listopada 2019, Piątek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

To nie czas na rozmowy o takich błahostkach jak to ile lat już są na scenie czy o tym, że zmienili swój dotychczasowy styl oraz wytwórnię kierując się ku nowym muzycznym doznaniom.

 To też nie czas aby rozpamiętywać, że od ich ostatniej płyty minęło już 6 lat. Żadna z tych rzeczy nie ma znaczenia teraz, w świecie duchów! Do którego razem z CEREMONY chcemy zaprosić Was już 15 listopada do warszawskiej Hydrozagadki, a będzie to jedyna wizyta zespołu w Polsce z premierowym występem po wydaniu albumu „In The Spirit World Now”!

CEREMONY
?15.11.2019 / g.20:00
?Warszawa / Klub Hydrozagadka
FB: https://www.facebook.com/events/445649869354588/

CEREMONY (Relapse Records / USA) – punk, post-punk, shoegaze, hardcore
? www.fb.com/ceremony/
? www.ceremonyhc.com/
? „In The Spirit World Now” – https://youtu.be/fOzojutBXGE
? „Turn Away The Bad Thing” – https://youtu.be/dJrsq6bFE14
? „Presaging The End” – https://youtu.be/2gy2seSDXQo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌ Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: https://goo.gl/eEHkA5

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także