Antek Sojka & Janek Pęczak z Zespołem w Bardzo Bardzo

Antek Sojka & Janek Pęczak z Zespołem w Bardzo Bardzo

8 marca 2023, Środa

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Antek Sojka & Janek Pęczak z zespołem zagrają w dzień kobiet, 8 marca 2023, w jednym z najmodniejszych i najciekawszych klubów muzycznych w Warszawie. Będzie to koncert wyjątkowy, bo zadedykowany wszystkim kobietom, dziewczynom i paniom, bez których nasze istnienie na tej planecie byłoby absolutnie niemożliwe.
Czego możesz się spodziewać?
Zespół w klasycznym artpopowym składzie zagra i zaśpiewa piosenki z albumów Antka pt. “Moimi Oczami” i Janka pt. “Jestem” oraz ich wspólne kawałki będące owocem przeszło już czteroletniej współpracy w studiu i na estradzie. Jest to muzyka płynąca i przestrzenna, w której odnaleźć można wiele wpływów z kraju i ze świata, a wszystko w wykonaniu autorskim i oryginalnym obu panów oraz ich wspaniałych kompanów. Na scenie zagrają muzycy:
Antek Sojka – klawisze, śpiew
Janek Pęczak – gitary, śpiew, harmonijki
Zu Ossowska – gitara basowa, śpiew
Darek “Pepciaq” Daniszewski – perkusja
Jan Malecha – gitary
“Piosenki, które wykonujemy są naszym przekazem dla wszystkich, którzy zechcą się na nie otworzyć. Kochamy piękne melodie, subtelne i delikatne frazy, a także całe bogactwo muzyki, której słuchaliśmy kiedyś i słuchamy teraz, którą możemy przetwarzać i wplatać w to co gra nam w sercach. W całym zgiełku i pędzie dzisiejszego świata oferujemy odrobinę piękna, dobra i pozytywnego przekazu”
Gdzie i kiedy?
Koncert odbędzie się w klubie Bardzo Bardzo w centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 11. Start o godzinie 20:00.
Linki do naszej muzyki:
Antek Sojka
youtu.be/qdAe0vH3fc4
Janek Pęczak
youtu.be/FgkOzaFiguQ
Co zabrać?
Zabierzcie uśmiechy i przyjaciół. Będzie nastrojowo, piosenkowo, czasem czadowo, czasem przestrzennie.
Gramy za bilety. Kupując bilet na koncert nie tylko gwarantujesz sobie wejście na koncert, ale także wspierasz nas w naszym działaniu twórczym, organizacyjnym, technicznym i wszelkim innym. Kupując bilet z wyprzedzeniem oszczędzasz pieniądze, ale ponad wszystko dajesz nam odczuć, że jesteś i że chcesz posłuchać jak gramy na żywo. Dzięki!
Bilety w cenie 40PLN (I pula – kto pierwszy ten lepszy) i 50PLN (II pula – regularna)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →