VERDIANA I PRZYJACIELE

19 stycznia 2019, Sobota

Teatr Wielki w Łodzi

Plac Dąbrowskiego, Łódź

Start: godz. 18:30

Podziel się:

VERDIANA I PRZYJACIELE… 
czyli baśniowo na Scenie Kameralnej
19 stycznia 2019, godzina 18.30
To pierwsze wydarzenie artystyczne, w którym na naszej Scenie Kameralnej spotkają się aż trzy chóry! Teatralna Verdiana, chór żeński Eufeme oraz Chór Uniwersytetu Medycznego zapraszają Państwa, aby wspólnie – w baśniowym nastroju – przeżyć raz jeszcze niezwykłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjne polskie kolędy, obok nich staroangielskie pieśni nawiązujące do tych magicznych Świąt , utwór Benjamina Brittena oparty na średniowiecznych poematach i finałowe muzyczne opowiadanie duńskiego kompozytora Johna Høyby’a, inspirowane… baśnią Andersena Dzwon. Główną ideą baśni ale i całego koncertu – jak zapewnia jego autor Michał Jan Barański – jest próba zatrzymania słuchaczy w codziennym biegu tak, aby dzięki muzyce spróbowali spojrzeć na świat i siebie nawzajem przez pryzmat piękna i dobra. A ponieważ Boże Narodzenie służy temu w sposób szczególny, wzbudza pozytywne emocje, wzmaga życzliwość i wywołuje uśmiech – baśniowe spotkanie z kolędą i przepiękną muzyką chóralną usatysfakcjonuje Państwa, a i z pewnością mile zaskoczy…  Warto więc wpaść na Kameralną? Oczywiście!

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także