Pawbeats Orchestra | Bydgoszcz – II TERMIN

14 września 2019, Sobota

Opera Nova

Marszałka Ferdynanda Focha 5, Bydgoszcz

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Wstęp: 21:30, Start: 22:00

Pawbeats Orchestra i goście: Bisz, Dwa Sławy, Grubson, Igor Herbut, KęKę, Klaudia Szafrańska, Natalia Grosiak, VNM a także niezapowiedziani wykonawcy, którzy zawsze dodają smaku całemu przedsięwzięciu, serdecznie zapraszają już 14 września do sali koncertowej Opera Nova w Bydgoszczy.

Bilet VIP zawiera:
– plakat koncertu Pawbeats Orchestra w formacie B1 w tubie, z autografami wykonawców,
– darmowe wejście na After Party,
– miejsce w sektorze VIP z najlepszą widocznością,
– gadżety Pawbeats Orchestra.

Pawbeats Orchestra to coś więcej niż koncert. To pionierskie wydarzenie gromadzące wyjątkowych artystów – wokalistów, raperów, muzyków i wspaniałą publiczność w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych w Polsce – w Operze Nova.

Inicjatorem wydarzenia jest związany z Bydgoszczą kompozytor i producent Marcin Pawłowski. Orkiestra powraca w kolejnej odsłonie – nowa formuła, niesamowici artyści, utwory zarówno premierowe jak i te wszystkim już znane, a wszystko w specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach.

Tradycją bydgoskich koncertów jest after party do białego rana, o którym napiszemy nieco więcej już wkrótce.

Kontakt z Organizatorem: booking@pawbeats.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także