Koncert Muzyki Przedwojennej

Koncert Muzyki Przedwojennej

8 października 2021, Piątek

Centrum Kultury Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6, Toruń

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Spektakl pt. Koncert Muzyki Przedwojennej w Dworze Artusa w Toruniu już 8 października!
Po spektakularnym sukcesie Koncertu Wiedeńskiego agencja muzyczna Tomczyk Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na premierę – spektakl pt. Koncert Muzyki Przedwojennej. Minęło już 100 lat! Znów mamy lata 20. Przeżyjmy to jeszcze raz!
Podczas wydarzenia usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będzie Straussowski Zespół Kameralny, składający się
z wybitnych muzyków młodego pokolenia, występujących na co dzień z najlepszymi orkiestrami
i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie wystąpią także wielokrotnie nagradzane gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu oraz laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko!
Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący muzykę Króla Walca – Johanna Straussa tym razem zaprezentuje się Państwu w repertuarze muzyki przedwojennej.
Historia zatacza koło, znów po 100 latach podczas wielkiej trasy organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie, a także europejskie sale koncertowe, usłyszą Państwo nieśmiertelne przeboje, perły polskiej piosenki, utwory filmowe i operetkowe czasów międzywojennych. Zabrzmią między innymi: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ada! To nie wypada!”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Tango milonga”, „Ostatnia niedziela” i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także popisowych tang oraz czardaszy
w wykonaniu niezwykłych artystów Młodego Pokolenia. Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych.
Mamy za sobą tysiące zagranych spektakli, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →